identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

TOBEAS SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 15161021J33/63/2003Neplătitor TVAVerificat ANAF 13.10.2026RO e-FacturaActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
693mii lei
▲ 42,4% vs. 2024
Profit net · 2025
424mii lei
▲ 74,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TOBEAS SRL a raportat o cifră de afaceri de 693.157 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,4%. Rezultatul net a fost un profit de 424.280 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15161021
Nr. Reg. Comerțului
J33/63/2003 · EUID ROONRC.J33/63/2003
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-01-29 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. NARCISELOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
720207

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 14 firme.

100 mN12345678
  1. SMART CONSULTING POINT S.R.L. · 21 m · CAEN 4511 · +2 firme la aceeași adresă
  2. BONJOUR BEST SALE S.R.L. · 36 m · CAEN 7020 · +1 firme la aceeași adresă
  3. CRISTIAN SRL · 65 m · CAEN 5211
  4. ONE SOCIETY CONCEPT S.R.L. · 85 m · CAEN 7311 · +2 firme la aceeași adresă
  5. D-TEK STUDIO CREATIVE S.R.L. · 85 m · CAEN 6290
  6. ZĂMCUŢA SRL · 88 m · CAEN 4621 · +1 firme la aceeași adresă
  7. AXIFARM SRL · 95 m · CAEN 4773 · +3 firme la aceeași adresă
  8. DALA - RUSU IMPEX S.R.L. · 100 m · CAEN 5630

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025693 mii lei▲ 42,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
173 mii347 mii520 mii693 mii2023 · cifră de afaceri: 637.194 lei2023 · profit net: 337.293 lei20232024 · cifră de afaceri: 486.733 lei2024 · profit net: 242.714 lei20242025 · cifră de afaceri: 693.157 lei693 mii2025 · profit net: 424.280 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
48 mii lei▲ 2,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6820 · 14.709 firme · mai sus decât 75% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Suceava · mai sus decât 70% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
61,2% marjă · mai sus decât 84% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
61,2%
Creștere CA an/an
+42,4%
CA / salariat
693.157 lei
Datorii / active
8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,5%/an
Grad de îndatorare
8%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025693.157+42,4%424.280+74,8%61,2%48.097577.314426.4261
2024486.733−23,6%242.714−28,0%49,9%46.803376.001244.8601
2023637.194337.29352,9%30.198444.404339.4391
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Mun. Mangalia, Loc. Saturn
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca reclamant
2
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-1211445/301/2024/a1Judecătoria Sectorul3bucurestiîndreptare eroare materialăFondReclamant
2025-11-1812074/314/2025Judecătoria Suceavaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondCreditor
2024-04-1211445/301/2024Judecătoria Sectorul3bucurestipretenţii 7.895 LEIFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOBEAS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →