identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

FERMA FRUMUSICA SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 15336395J2003000136212Plătitor TVA din 2003Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13,12mil lei
▲ 13,9% vs. 2024
Profit net · 2025
123mii lei
▲ 49,0% vs. 2024
Salariați
11
— constant
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2025, FERMA FRUMUSICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.115.177 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,9%. Rezultatul net a fost un profit de 122.749 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15336395
Nr. Reg. Comerțului
J2003000136212 · EUID ROONRC.J2003000136212
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-04-03 (23 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Sat Axintele Com. Axintele
Adresă
JUD. IALOMIŢA, SAT AXINTELE COM. AXINTELE, NR.-
Cod poștal
927035

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.115.177 lei
▲ 13,9%
Profit net
122.749 lei
▲ 49,0%
Datorii
5.412.538 lei
▼ 28,8%
Salariați
11
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 15.909.175 lei2024: 11.513.420 lei2025: 13.115.177 lei13,12 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.252.816 lei2024: 82.364 lei2025: 122.749 lei123 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 112025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,9%
Creștere CA an/an
+13,9%
CA / salariat
1.192.289 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+1,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.115.177 lei122.749 lei5.412.538 lei28.552.649 lei20.296.840 lei11
202411.513.420 lei82.364 lei7.601.871 lei27.716.262 lei20.174.092 lei11
202315.909.175 lei1.252.816 lei1.528.136 lei21.495.819 lei20.091.728 lei12
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ZOOINVEST SRL15336387radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Ialomița

PA
PETALX AGRICULTURA S.R.L.
CUI 55114924 · Mun. Urziceni
GA
GAL AGRIPROD S.R.L.
CUI 54623458 · Sat Gimbăşani Com. Cosâmbeşti
AS
AGROINS S.R.L.
CUI 51803373 · Sat Săveni Com. Săveni
RS
ROVERISE S.R.L.
CUI 51779780 · Sat Bărbuleşti Com. Bărbuleşti
AA
AGROTECH ALIN S.R.L.
CUI 51625551 · Sat Malu Roşu Com. Armăşeşti
AS
AGRIASOL S.R.L.
CUI 51477013 · Mun. Slobozia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FERMA FRUMUSICA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →