identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

BELLANI INVESTMENT SRL

CAEN 210 — Silvicultură și alte activități forestiere
CUI 15443774J35/1195/2003Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152019 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2019
580mii lei
▲ 238,5% vs. 2018
Profit net · 2019
485mii lei
▲ 505,4% vs. 2018
Salariați
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2019, BELLANI INVESTMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 579.988 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 238,5%. Rezultatul net a fost un profit de 484.533 lei. Datoriile totale au scăzut cu 92,9% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15443774
Nr. Reg. Comerțului
J35/1195/2003 · EUID ROONRC.J35/1195/2003
Cod CAEN
210 — Silvicultură și alte activități forestiere
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-05-21 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Foeni Com. Foeni
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT FOENI COM. FOENI, FOENI, DN 59 B KM 33 + 400 DREAPTA ( CAMERA 5)
Cod poștal
307175
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2019)
579.988 lei
▲ 238,5%
Profit net
484.533 lei
▲ 505,4%
Datorii
88.006 lei
▼ 92,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 469.818 lei2018: 171.347 lei2019: 579.988 lei580 mii20172019
Evoluția profitului net
2017: 339.175 lei2018: 80.030 lei2019: 484.533 lei485 mii20172019

Indicatori derivați (2019)

Marjă netă
83,5%
Creștere CA an/an
+238,5%
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,4%
Creștere medie anuală (2015–2019)
+6,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2019136.815 $114.298 $20.760 $454.261 $433.501 $
201843.453 $20.295 $314.090 $657.245 $343.155 $
2017115.956 $83.712 $325.823 $640.045 $314.222 $
🔒 Încă 3 ani de istoric (2014–2016) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

16 firme afiliate · 7 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGRICOLA ANITA SRL12717395în funcțiune
AGROVEGETAL SRL14474659radiată
EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ26310889în funcțiune
EUROVO ROMANIA SRL12930163radiată
AMB & INVESTMENT SRL13625257radiată
CASA LIONELLO SRL28398403în funcțiune
CASA-ITALIA SRL13766760în funcțiune
FERMA LIONELLO SRL18728369radiată
OVO QUALITY SRL28398381radiată
OVOEST SRL18728326radiată
SUPER EGGS SRL28398373în funcțiune
ZOOMIR SRL14497717radiată
AGRICOLA ALBA SRL14203897în funcțiune
LUMA FINTAX S.R.L.37905467în funcțiune
SAGITARIO SRL0
TELCOMEST SA22233384în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Silvicultură și alte activități forestiere · Timiș

FD
FBR DINIAŞ S.R.L.
CUI 51671663 · Sat Giulvăz Com. Giulvăz
1B
1KY BOZOVICI S.R.L.
CUI 48159338 · Mun. Timişoara
1L
1KY LIEBLING S.R.L.
CUI 48157175 · Mun. Timişoara
1S
1KY SIBIU GREEN S.R.L.
CUI 48154381 · Mun. Timişoara
1M
1KY MURES VALLEY S.R.L.
CUI 48154276 · Mun. Timişoara
1D
1KY DOCLIN S.R.L.
CUI 48154268 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BELLANI INVESTMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →