identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

BEST HOTELS & TOURS SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 15450593J2003001624136Plătitor TVA din 2003TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
453mii lei
▲ 73,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−4,00mil lei
▼ 1.718,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2025, BEST HOTELS & TOURS SRL a raportat o cifră de afaceri de 452.867 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.000.799 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-4.000.799 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15450593
Nr. Reg. Comerțului
J2003001624136 · EUID ROONRC.J2003001624136
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-05-23 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
452.867 lei
▲ 73,3%
Profit net
-4.000.799 lei
▼ 1.718,4%
Datorii
19.800.140 lei
▲ 14,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 325.966 lei2024: 261.364 lei2025: 452.867 lei453 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -194.183 lei2024: -220.020 lei2025: -4.000.799 lei−4,00 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-883,4%
Creștere CA an/an
+73,3%
CA / salariat
452.867 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-95,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+2,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025452.867 lei-4.000.799 lei19.800.140 lei23.983.244 lei4.192.636 lei1
2024261.364 lei-220.020 lei17.311.067 lei25.168.604 lei7.867.248 lei1
2023325.966 lei-194.183 lei15.012.538 lei23.047.837 lei8.035.309 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PROGETTO 2000 ROMANIA SRL12449802radiată
CAZINO MAMAIA S.R.L.52904384în funcțiune
CENTRUMAG SELECT SRL14078530radiată
EQUERRE STUDIO SRL34510675în funcțiune
GELATO ART S.R.L.40686804în funcțiune
SAPORI D'ITALIA 2000 G.B. SRL15331622radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Constanța

KE
KARBO ESTATES S.R.L.
CUI 54964242 · Mun. Constanţa
MC
MAJLIS CORPORATE S.R.L.
CUI 54951242 · Mun. Constanţa
NP
NEOPLACE PROPERTIES MAMAIA S.R.L.
CUI 54912570 · Mun. Constanţa
FD
FMS DOMINIUM S.R.L.
CUI 54771454 · Mun. Constanţa
TS
TECHSTAY S.R.L.
CUI 54539706 · Mun. Constanţa
KS
KLYART S.R.L.
CUI 54533240 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEST HOTELS & TOURS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →