identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

BEST HOTELS & TOURS SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 15450593J2003001624136Plătitor TVA din 2003TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
453mii lei
▲ 73,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−4,00mil lei
▼ 1.718,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2025, BEST HOTELS & TOURS SRL a raportat o cifră de afaceri de 452.867 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.000.799 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-4.000.799 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15450593
Nr. Reg. Comerțului
J2003001624136 · EUID ROONRC.J2003001624136
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-05-23 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
452.867 lei
▲ 73,3%
Profit net
-4.000.799 lei
▼ 1.718,4%
Datorii
19.800.140 lei
▲ 14,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 325.966 lei2024: 261.364 lei2025: 452.867 lei453 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -194.183 lei2024: -220.020 lei2025: -4.000.799 lei−4,00 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-883,4%
Creștere CA an/an
+73,3%
CA / salariat
452.867 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-95,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+2,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025101.437 $-896.136 $4.435.018 $5.371.989 $939.105 $1
202456.849 $-47.856 $3.765.322 $5.474.411 $1.711.201 $1
202371.237 $-42.437 $3.280.855 $5.036.898 $1.756.045 $1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PROGETTO 2000 ROMANIA SRL12449802în funcțiune
CAZINO MAMAIA S.R.L.52904384în funcțiune
CENTRUMAG SELECT SRL14078530radiată
EQUERRE STUDIO SRL34510675în funcțiune
GELATO ART S.R.L.40686804în funcțiune
SAPORI D'ITALIA 2000 G.B. SRL15331622radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Constanța

KE
KARBO ESTATES S.R.L.
CUI 54964242 · Mun. Constanţa
MC
MAJLIS CORPORATE S.R.L.
CUI 54951242 · Mun. Constanţa
NP
NEOPLACE PROPERTIES MAMAIA S.R.L.
CUI 54912570 · Mun. Constanţa
FD
FMS DOMINIUM S.R.L.
CUI 54771454 · Mun. Constanţa
TS
TECHSTAY S.R.L.
CUI 54539706 · Mun. Constanţa
KS
KLYART S.R.L.
CUI 54533240 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEST HOTELS & TOURS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →