identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

ESTRELLA SRL

CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
CUI 15716920J22/1605/2003Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2017
127mii lei
▲ 138,6% vs. 2016
Profit net · 2017
13mii lei
▲ 409,8% vs. 2016
Salariați
1
Vechime
23ani
din 2003
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ESTRELLA SRL (CUI 15716920, nr. J22/1605/2003) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din Iași, județul Iași, înființată în 2003. Activitatea principală: coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602). Nu este plătitoare de TVA. În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 127 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2017, ESTRELLA SRL a raportat o cifră de afaceri de 127.097 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 138,6%. Rezultatul net a fost un profit de 13.317 lei. Datoriile totale au scăzut cu 53,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 5 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 5 ani (niciun bilanț depus). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15716920
Nr. Reg. Comerțului
J22/1605/2003 · EUID ROONRC.J22/1605/2003
Cod CAEN
9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9621, 9622. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-09-03 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
700353
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN123456
  1. SERENIS SRL · 40 m · CAEN 4619 · +10 firme la aceeași adresă
  2. ROM-VLAD SRL · 41 m · CAEN 4711 · +12 firme la aceeași adresă
  3. DAVON S.R.L. · 48 m · CAEN 4619 · +6 firme la aceeași adresă
  4. MERENUS S.R.L. · 48 m · CAEN 5630 · +2 firme la aceeași adresă
  5. FLUX SRL · 74 m · CAEN 4712 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ELEN COMEX STAR SRL · 79 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2017127 mii lei▲ 138,6% față de 2016
Cifră de afaceriProfit net
32 mii64 mii95 mii127 mii2015 · profit net: 0 lei20152016 · cifră de afaceri: 53.270 lei2016 · profit net: 2.612 lei20162017 · cifră de afaceri: 127.097 lei127 mii2017 · profit net: 13.317 lei2017
Salariați
1
Datorii totale
70 mii lei▼ 53,3%
20152017

Indicatori 2017

Marjă netă
10,5%
Creștere CA an/an
+138,6%
CA / salariat
127.097 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82,6%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2017127.097+139%13.317+410%10,5%70.25686.38516.1291
201653.2702.6124,9%150.312153.1242.812—
2015—0—0200200—
Încă 1 an de istoric (2014–2014)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2015–2017). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BLACK SKYLINE CONSTRUCT SRL27792409radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 0 active, cifră de afaceri cumulată 127 mii lei, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Coafură și alte activități de înfrumusețare · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ESTRELLA SRL

Este ESTRELLA SRL o firmă activă?

ESTRELLA SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 04.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este ESTRELLA SRL plătitoare de TVA?

Nu, ESTRELLA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are ESTRELLA SRL?

În 2017, ESTRELLA SRL a avut o cifră de afaceri de 127.097 lei, în creștere cu 138,6% față de 2016, și un profit net de 13.317 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ESTRELLA SRL?

În 2017, ESTRELLA SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ESTRELLA SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ESTRELLA SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are ESTRELLA SRL datorii la ANAF?

ESTRELLA SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ESTRELLA SRL?

Sediul social declarat al ESTRELLA SRL este în JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU.

Ce activitate are ESTRELLA SRL?

Activitatea principală declarată a ESTRELLA SRL este „Coafură și alte activități de înfrumusețare” (cod CAEN 9602).

Când a fost înființată ESTRELLA SRL?

ESTRELLA SRL a fost înregistrată pe 03.09.2003, cu numărul de ordine în registrul comerțului J22/1605/2003.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ESTRELLA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala