identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

ZYCOS STILING S.R.L.

CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
CUI 15752737J03/1230/2003Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
995mii lei
▼ 7,2% vs. 2021
Profit net · 2022
178mii lei
▼ 28,8% vs. 2021
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2021
Vechime
22ani
din 2003
În anul 2022, ZYCOS STILING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 995.492 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,2%. Rezultatul net a fost un profit de 178.366 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15752737
Nr. Reg. Comerțului
J03/1230/2003 · EUID ROONRC.J03/1230/2003
Cod CAEN
9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9621, 9622. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-09-19 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Leiceşti Com. Coşeşti
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT LEICEŞTI COM. COŞEŞTI, NR.353
Cod poștal
117298
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
995.492 lei
▼ 7,2%
Profit net
178.366 lei
▼ 28,8%
Datorii
222.503 lei
▲ 25,9%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 871.318 lei2021: 1.072.385 lei2022: 995.492 lei995 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 12.452 lei2021: 250.589 lei2022: 178.366 lei178 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 122021: 52022: 4420202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
17,9%
Creștere CA an/an
-7,2%
CA / salariat
248.873 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,4%
Creștere medie anuală (2015–2022)
-2,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022995.492 lei178.366 lei222.503 lei862.182 lei675.700 lei4
20211.072.385 lei250.589 lei176.789 lei672.253 lei517.334 lei5
2020871.318 lei12.452 lei225.800 lei480.675 lei276.745 lei12
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Coafură și alte activități de înfrumusețare · Argeș

NS
NEGLIA SOFT TOUCH S.R.L.
CUI 51045996 · Sat Priseaca Com. Coşeşti
CA
CRISTINA ANDREEA BEAUTY S.R.L.
CUI 50981011 · Mun. Piteşti
RM
ROXANA MANUELA BEAUTY S.R.L.
CUI 50913327 · Sat Geamăna Com. Bradu
GD
GLAMOUR DUO STUDIO S.R.L.
CUI 50869191 · Orş. Mioveni
MS
MARAVILLA S.R.L.
CUI 50869183 · Orş. Mioveni
DP
DEEP POINT CUT S.R.L.
CUI 50814722 · Mun. Curtea de Argeş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZYCOS STILING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →