identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

CAMI-DELICIA SRL

CAEN 1052 — Fabricarea înghețatei
CUI 15763302J2003000508372Plătitor TVA din 2003Verificat ANAF 14.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
19,83mil lei
▲ 20,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,16mil lei
▲ 6,9% vs. 2024
Salariați
30
▲ 3,4% vs. 2024
Vechime
23ani
din 2003
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CAMI-DELICIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 19.828.715 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.155.619 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 30.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15763302
Nr. Reg. Comerțului
J2003000508372 · EUID ROONRC.J2003000508372
Cod CAEN
1052 — Fabricarea înghețatei
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-09-24 (23 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vaslui
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Bârlad
Adresă
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. CONSTANTIN HAMANGIU · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
731078

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 14 firme.

100 m250 m500 mN1234567
  1. WYZ AUTO S.R.L. · 317 m · CAEN 8553 · +29 firme la aceeași adresă
  2. MOTAS FOREST S.R.L. · 359 m · CAEN 1610 · +1 firme la aceeași adresă
  3. LIVELI SRL · 403 m · CAEN 4712
  4. ABLUCACIU INVEST S.R.L. · 457 m · CAEN 5610
  5. BIZUTRANS S.R.L. · 479 m · CAEN 4939 · +3 firme la aceeași adresă
  6. VULTURUL PROD S.R.L. · 482 m · CAEN 5610
  7. MKM CONSULT PROIECT AUDIT SRL · 482 m · CAEN 7499

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202519,83 mil lei▲ 20,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,96 mil9,91 mil14,87 mil19,83 mil2023 · cifră de afaceri: 15.653.671 lei2023 · profit net: 407.345 lei20232024 · cifră de afaceri: 16.490.958 lei2024 · profit net: 1.080.909 lei20242025 · cifră de afaceri: 19.828.715 lei19,83 mil2025 · profit net: 1.155.619 lei2025
Salariați
30▲ 3,4%
20232025
Datorii totale
2,21 mil lei▲ 25,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1052 · 218 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Vaslui · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
5,8% marjă · mai sus decât 63% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,8%
Creștere CA an/an
+20,2%
CA / salariat
660.957 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+12,3%/an
Grad de îndatorare
23%
Angajați, în timp
24 → 30 (2021–2025, +25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202519.828.715+20,2%1.155.619+6,9%5,8%2.206.1799.727.5267.348.30230
202416.490.958+5,3%1.080.909+165%6,6%1.761.4388.224.6226.192.68429
202315.653.671407.3452,6%1.132.9216.646.3955.111.77427
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-10-247861/189/2023Judecătoria BarladpretenţiiFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ROLKO PRODCOM SRL25412783radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 19,83 mil lei, 30 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea înghețatei · Vaslui

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CAMI-DELICIA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →