identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

T & T INVEST SRL

CAEN 4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
CUI 15821551J2003002895126Plătitor TVA din 2003RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
18,53mil lei
▲ 6,4% vs. 2024
Profit net · 2025
981mii lei
▼ 34,4% vs. 2024
Salariați
10
▲ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
743
SEAP · activ 2026
În anul 2025, T & T INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.533.523 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,4%. Rezultatul net a fost un profit de 980.976 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15821551
Nr. Reg. Comerțului
J2003002895126 · EUID ROONRC.J2003002895126
Cod CAEN
4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-10-17 (22 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. ABATOR, BL.B, AP.31
Cod poștal
400137

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
18.533.523 lei
▲ 6,4%
Profit net
980.976 lei
▼ 34,4%
Datorii
6.022.728 lei
▲ 20,2%
Salariați
10
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 17.290.925 lei2024: 17.418.578 lei2025: 18.533.523 lei18,53 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.601.129 lei2024: 1.495.039 lei2025: 980.976 lei981 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 82025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,3%
Creștere CA an/an
+6,4%
CA / salariat
1.853.352 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+11,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.533.523 lei980.976 lei6.022.728 lei13.146.159 lei7.283.840 lei10
202417.418.578 lei1.495.039 lei5.010.742 lei12.651.552 lei7.593.864 lei8
202317.290.925 lei1.601.129 lei5.076.800 lei12.744.858 lei7.729.313 lei8
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

743

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
55
Valoare totală
149.481 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
688
Valoare totală
1.904.357 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FAST PIZZA SRL25292148în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · Cluj

MM
MAX MODERN SHOP S.R.L.
CUI 53351240 · Mun. Cluj-Napoca
RS
RABLEX S.R.L.
CUI 51088210 · Mun. Cluj-Napoca
PH
PETITE HAUS S.R.L.
CUI 47756583 · Mun. Cluj-Napoca
EB
ECO BIO SHOES S.R.L.
CUI 45218898 · Mun. Cluj-Napoca
DC
DHC COUTURE INVEST S.R.L.
CUI 45044201 · Mun. Cluj-Napoca
KC
KMH COMMERCE & DISTRI S.R.L.
CUI 43113909 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
T & T INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →