identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

KREMALI COM SRL

CAEN 4649 — Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
CUI 15838758J2003000796090Plătitor TVA din 2004Verificat ANAF 15.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
14,47mil lei
▼ 13,0% vs. 2024
Profit net · 2025
1,11mil lei
▼ 18,0% vs. 2024
Salariați
11
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2021
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, KREMALI COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 14.470.767 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.111.268 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15838758
Nr. Reg. Comerțului
J2003000796090 · EUID ROONRC.J2003000796090
Cod CAEN
4649 — Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-10-24 (22 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Brăila
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
BRĂILA
Localitate
Mun. Brăila
Adresă
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. COSTACHE NEGRUZZI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
810387

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 30 firme.

100 m250 m500 mN123
  1. MONACO SHISHA AND LOUNGE S.R.L. · 356 m · CAEN 5610 · +33 firme la aceeași adresă
  2. VACAMI CONF S.R.L. · 414 m · CAEN 2599
  3. SUCIU CONSTRUCT SRL · 504 m · CAEN 4544 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202514,47 mil lei▼ 13,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,48 mil8,97 mil13,45 mil17,94 mil2023 · cifră de afaceri: 17.935.467 lei2023 · profit net: 1.762.728 lei20232024 · cifră de afaceri: 16.641.680 lei2024 · profit net: 1.354.814 lei20242025 · cifră de afaceri: 14.470.767 lei14,47 mil2025 · profit net: 1.111.268 lei2025
Salariați
11
20232025
Datorii totale
3,06 mil lei▼ 15,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4649 · 1.475 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Brăila · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,7% marjă · mai sus decât 66% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,7%
Creștere CA an/an
-13,0%
CA / salariat
1.315.524 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+0,7%/an
Grad de îndatorare
35%
Angajați, în timp
13 → 11 (2021–2025, -15%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202514.470.767−13,0%1.111.268−18,0%7,7%3.064.4798.671.7715.621.38111
202416.641.680−7,2%1.354.814−23,1%8,1%3.614.6648.664.8035.065.66911
202317.935.4671.762.7289,8%2.092.7597.395.3185.308.68012
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
4.629 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-12-0237030/300/2025Judecătoria Sectorul2bucurestipretenţiiFondReclamant
2025-09-173028/270/2025Tribunalul Bacauvalidare poprireApelApelant
2025-04-303028/270/2025Judecătoria Onestivalidare poprireFondTerţ poprit
2024-08-062158/275/2024Judecătoria Panciuvalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · Brăila

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KREMALI COM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →