identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

LIALMAX SRL

CAEN 2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal
CUI 15901740J2003000775288Plătitor TVA din 2003Verificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
313mii lei
▼ 9,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−34mii lei
▲ 68,8% vs. 2024
Salariați
3
▼ 40,0% vs. 2024
Vechime
22ani
din 2003
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LIALMAX SRL a raportat o cifră de afaceri de 312.631 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 33.842 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (245.337 lei) depășesc activele totale (126.752 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-118.585 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-33.842 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15901740
Nr. Reg. Comerțului
J2003000775288 · EUID ROONRC.J2003000775288
Cod CAEN
2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-11-14 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
OLT
Localitate
Mun. Slatina
Adresă
JUD. OLT, MUN. SLATINA, ALEEA ROZELOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
230041

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN123456
  1. GRIU ROXALEX FOREST SRL-D · 26 m · CAEN 4671 · +2 firme la aceeași adresă
  2. JENI SRL · 35 m · CAEN 4933 · +10 firme la aceeași adresă
  3. ATLANTIDA ALIZE SRL · 63 m · CAEN 5211 · +10 firme la aceeași adresă
  4. ENDOCLAT MED SRL · 69 m · CAEN 8622 · +6 firme la aceeași adresă
  5. PORT AVANTAJ S.R.L. · 84 m · CAEN 4779 · +3 firme la aceeași adresă
  6. CATANEC COMPANY SRL · 88 m · CAEN 4619 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025313 mii lei▼ 9,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
141 mii282 mii422 mii563 mii2023 · cifră de afaceri: 356.885 lei2023 · profit net: 563.059 lei20232024 · cifră de afaceri: 344.577 lei2024 · profit net: -108.495 lei20242025 · cifră de afaceri: 312.631 lei313 mii2025 · profit net: -33.842 lei2025
Salariați
3▼ 40,0%
20232025
Datorii totale
245 mii lei▲ 10,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 2512 · 570 firme · mai sus decât 36% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Olt · mai sus decât 59% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-10,8% marjă · mai sus decât 17% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-10,8%
Creștere CA an/an
-9,3%
CA / salariat
104.210 lei
Datorii / active
194%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,9%/an
Grad de îndatorare
194%
Angajați, în timp
4 → 3 (2021–2025, -25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025312.631−9,3%-33.842-10,8%245.337126.752-118.5853
2024344.577−3,4%-108.495−119%-31,5%222.122137.379-84.7435
2023356.885563.059157,8%114.489138.24123.7525
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de uși și ferestre din metal · Olt

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIALMAX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →