identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

VOSCA SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 16027959J2004000002293Plătitor TVA din 2005Verificat ANAF 10.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Autorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
10,04mil lei
▼ 7,0% vs. 2024
Profit net · 2025
1,62mil lei
▼ 43,7% vs. 2024
Salariați
35
▼ 5,4% vs. 2024
Vechime
22ani
din 2004
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, VOSCA SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.037.954 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.617.988 lei. Datoriile totale au crescut cu 371,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 35.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16027959
Nr. Reg. Comerțului
J2004000002293 · EUID ROONRC.J2004000002293
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-01-06 (22 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Câmpina
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. I. H. RĂDULESCU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. BYLDIMOB COM S.R.L. · 40 m · CAEN 5590 · +2 firme la aceeași adresă
  2. AKURA AUTO S.R.L. · 112 m · CAEN 8553
  3. ENIALUM S.R.L. · 132 m · CAEN 4100
  4. ILVANA BUSINESS CONSULTING S.R.L. · 175 m · CAEN 8299
  5. DIANA BARBER SALON S.R.L. · 177 m · CAEN 9621
  6. RG MUSIC S.R.L. · 178 m · CAEN 5920
  7. AKERYDANY S.R.L. · 182 m · CAEN 7430
  8. MODELLBAHNTEK S.R.L. · 184 m · CAEN 3240

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202510,04 mil lei▼ 7,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,70 mil5,40 mil8,10 mil10,80 mil2023 · cifră de afaceri: 10.131.605 lei2023 · profit net: 3.689.574 lei20232024 · cifră de afaceri: 10.795.112 lei2024 · profit net: 2.871.324 lei20242025 · cifră de afaceri: 10.037.954 lei10,04 mil2025 · profit net: 1.617.988 lei2025
Salariați
35▼ 5,4%
20232025
Datorii totale
3,65 mil lei▲ 371,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 5611 · 10.034 firme · mai sus decât 96% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Prahova · mai sus decât 97% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
16,1% marjă · mai sus decât 84% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
16,1%
Creștere CA an/an
-7,0%
CA / salariat
286.799 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+11,4%/an
Grad de îndatorare
47%
Angajați, în timp
40 → 35 (2021–2025, -13%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.037.954−7,0%1.617.988−43,7%16,1%3.653.9977.853.9294.249.84735
202410.795.112+6,5%2.871.324−22,2%26,6%774.6068.918.9748.187.41537
202310.131.6053.689.57436,4%216.7957.084.0156.884.03337
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

3

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Structură de cazare clasificată
Mun. Câmpina
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026
Unitate de alimentație publică clasificată
RESTAURANT CLASIC, OSCAR, 3 - STELE, Mun. Câmpina
9953Avalabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BAVI IMOB CONSTRUCT S.R.L.39704656în funcțiune
LAROVIS INVEST S.R.L.43160420radiată
TECA TURISM S.R.L.54029103în funcțiune
VINUZI INVEST S.R.L.47869892radiată
VOSCA IMOBILIARE S.R.L.40615870în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 111 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 6 județe: 52 active, cifră de afaceri cumulată 96,18 mil lei, 402 salariați, 65 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VOSCA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →