identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

FIRE STING SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 16354110J2004000837299Plătitor TVA din 2004Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
19,03mil lei
▼ 0,8% vs. 2024
Profit net · 2025
1,10mil lei
▼ 0,1% vs. 2024
Salariați
13
▼ 7,1% vs. 2024
Contracte publice
108
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, FIRE STING SRL a raportat o cifră de afaceri de 19.034.704 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.102.416 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16354110
Nr. Reg. Comerțului
J2004000837299 · EUID ROONRC.J2004000837299
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-04-22 (22 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, SOS. VESTULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12
  1. BAUMIT BET CONSTRUCŢII SRL · 108 m · CAEN 4120 · +3 firme la aceeași adresă
  2. IVAN MATILDA · 124 m · +35 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202519,03 mil lei▼ 0,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,80 mil9,60 mil14,39 mil19,19 mil2023 · cifră de afaceri: 15.024.229 lei2023 · profit net: 754.815 lei20232024 · cifră de afaceri: 19.190.961 lei2024 · profit net: 1.103.054 lei20242025 · cifră de afaceri: 19.034.704 lei19,03 mil2025 · profit net: 1.102.416 lei2025
Salariați
13▼ 7,1%
20232025
Datorii totale
6,79 mil lei▼ 3,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4690 · 6.068 firme · mai sus decât 93% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Prahova · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
5,8% marjă · mai sus decât 52% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,8%
Creștere CA an/an
-0,8%
CA / salariat
1.464.208 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+13,7%/an
Grad de îndatorare
86%
Angajați, în timp
9 → 13 (2021–2025, +44%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202519.034.704−0,8%1.102.416−0,1%5,8%6.792.3977.895.0131.102.61613
202419.190.961+27,7%1.103.054+46,1%5,7%7.010.6758.113.9291.103.25414
202315.024.229754.8155,0%5.215.7955.970.810755.01511
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

108

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
12.012 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
105
Valoare totală
245.640 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FIRE STING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →