identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

MADAFARM SRL

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 16388996J2004000836052Plătitor TVA din 2004Verificat ANAF 01.11.2026ActivăÎn contract cu Casa de Asigurări
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,01mil lei
▲ 2,4% vs. 2024
Profit net · 2025
7.239lei
▼ 88,9% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
22ani
din 2004
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MADAFARM SRL (CUI 16388996, nr. J2004000836052) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Tinca, județul Bihor, înființată în 2004. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate (CAEN 4773). Este plătitoare de TVA din 2004. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,01 mil lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, MADAFARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.006.310 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,4%. Rezultatul net a fost un profit de 7.239 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16388996
Nr. Reg. Comerțului
J2004000836052 · EUID ROONRC.J2004000836052
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-05-04 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Tinca Com. Tinca
Adresă
JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. AVRAM IANCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417595
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. PLATINORUM FARM S.R.L. · 15 m · CAEN 4773 · +1 firme la aceeași adresă
  2. MEDILIAFAM S.R.L. · 40 m · CAEN 8621
  3. GRAS ROOTS SRL · 90 m · CAEN 4673 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ISAC IT SRL · 98 m · CAEN 8020
  5. GUT & GOOD CONSULTING S.R.L. · 100 m · CAEN 6201
  6. SPATII VERZI TINCA S.R.L. · 153 m · CAEN 8130
  7. ENERGIE LIVELONG S.R.L. · 156 m · CAEN 4690
  8. PRO MEDICA VENUS SRL · 186 m · CAEN 8622

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,01 mil lei▲ 2,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
312 mii625 mii937 mii1,25 mil2023 · cifră de afaceri: 1.249.413 lei2023 · profit net: 31.179 lei20232024 · cifră de afaceri: 982.268 lei2024 · profit net: 65.030 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.006.310 lei1,01 mil2025 · profit net: 7.239 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
886 mii lei▲ 12,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4773 · 2.708 firme · mai sus decât 35% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Bihor · mai sus decât 78% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,7% marjă · mai sus decât 32% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
+2,4%
CA / salariat
503.155 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-0,6%/an
Grad de îndatorare
81%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.006.310+2,4%7.239−88,9%0,7%885.6191.093.746208.1272
2024982.268−21,4%65.030+109%6,6%786.057975.306200.8892
20231.249.41331.1792,5%712.318848.176135.8582
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Farmacie în contract cu CAS
Tinca, str.Avram Iancu, nr.36
—valabil—Casele județene de asigurări de sănătate (CNAS)
lista din 02.11.2026
Puncte de activitate verificate · 1

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Farmacie 1

  • Tinca, str.Avram Iancu, nr.36

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-26DenumireMADAFARM S.R.L.MADAFARM SRL

Întrebări despre MADAFARM SRL

Este MADAFARM SRL o firmă activă?

Da. MADAFARM SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este MADAFARM SRL plătitoare de TVA?

Da, MADAFARM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 04.05.2004 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO16388996.

Ce cifră de afaceri are MADAFARM SRL?

În 2025, MADAFARM SRL a avut o cifră de afaceri de 1.006.310 lei, în creștere cu 2,4% față de 2024, și un profit net de 7.239 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MADAFARM SRL?

În 2025, MADAFARM SRL a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MADAFARM SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MADAFARM SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are MADAFARM SRL datorii la ANAF?

MADAFARM SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MADAFARM SRL?

Sediul social declarat al MADAFARM SRL este în JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. AVRAM IANCU.

Ce activitate are MADAFARM SRL?

Activitatea principală declarată a MADAFARM SRL este „Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate” (cod CAEN 4773).

Când a fost înființată MADAFARM SRL?

MADAFARM SRL a fost înregistrată pe 04.05.2004, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2004000836052.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MADAFARM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala