identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL

CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 16442750J2004008236403Plătitor TVA din 2004TVA la încasareVerificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,47mil lei
▼ 0,2% vs. 2024
Profit net · 2025
441mii lei
▼ 43,2% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
62
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.473.283 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,2%. Rezultatul net a fost un profit de 440.776 lei. Datoriile totale au crescut cu 76,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16442750
Nr. Reg. Comerțului
J2004008236403 · EUID ROONRC.J2004008236403
Cod CAEN
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-05-21 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. 11 IUNIE
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. JAKY SI LUCI COM IMPEX S.R.L. · 14 m · CAEN 7140
  2. ACULAR LINE S.R.L. · 30 m · CAEN 4721
  3. GRB - COUNTRY CLUB S.R.L. · 36 m · CAEN 7414
  4. INTERCONSULTING R R 94 SRL · 36 m · CAEN 4690
  5. MASTER CONCEPT S.R.L. · 36 m · CAEN 5621 · +5 firme la aceeași adresă
  6. SMART BISTRO SOLUTION S.R.L. · 44 m · CAEN 5630 · +1 firme la aceeași adresă
  7. ENVICONS CONSULTING SRL · 46 m · CAEN 7219 · +2 firme la aceeași adresă
  8. DAVERT ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL · 49 m · CAEN 6622

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,47 mil lei▼ 0,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
619 mii1,24 mil1,86 mil2,48 mil2023 · cifră de afaceri: 2.408.758 lei2023 · profit net: 333.594 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.477.456 lei2024 · profit net: 775.979 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.473.283 lei2,47 mil2025 · profit net: 440.776 lei2025
Salariați
2▼ 33,3%
20232025
Datorii totale
1,55 mil lei▲ 76,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 9020 · 1.568 firme · mai sus decât 97% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 87% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
17,8% marjă · mai sus decât 51% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
17,8%
Creștere CA an/an
-0,2%
CA / salariat
1.236.642 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+18,0%/an
Grad de îndatorare
78%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.473.283−0,2%440.776−43,2%17,8%1.547.5441.988.560441.0162
20242.477.456+2,9%775.979+133%31,3%876.6461.830.163955.3153
20232.408.758333.59413,8%1.146.5991.794.386649.5863
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

62

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
26.682 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
59
Valoare totală
686.783 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CARGO MANAGEMENT TIMIȘOARA S.R.L.38575014în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,84 mil lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →