identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

FLAMURA SERV S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 16766838J51/423/2004Plătitor TVA din 2004Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,41mil lei
▲ 19,0% vs. 2024
Profit net · 2025
404mii lei
▲ 82,7% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Vechime
21ani
din 2004
În anul 2025, FLAMURA SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.405.574 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,0%. Rezultatul net a fost un profit de 404.122 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16766838
Nr. Reg. Comerțului
J51/423/2004 · EUID ROONRC.J51/423/2004
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-09-16 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Sat Radovanu Com. Radovanu
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT RADOVANU COM. RADOVANU, COM. RADOVANU
Cod poștal
917205

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.405.574 lei
▲ 19,0%
Profit net
404.122 lei
▲ 82,7%
Datorii
1.449.325 lei
▼ 39,6%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.506.452 lei2024: 2.861.016 lei2025: 3.405.574 lei3,41 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 151.857 lei2024: 221.194 lei2025: 404.122 lei404 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 52025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,9%
Creștere CA an/an
+19,0%
CA / salariat
681.115 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+9,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.405.574 lei404.122 lei1.449.325 lei8.455.444 lei7.006.119 lei5
20242.861.016 lei221.194 lei2.398.469 lei8.998.601 lei6.600.132 lei5
20234.506.452 lei151.857 lei3.448.105 lei10.887.224 lei7.439.119 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Călărași

AF
AGRI FERMA SURDU S.R.L.
CUI 48620090 · Sat Radovanu Com. Radovanu
NL
NOVUS LIBER VICT S.R.L.
CUI 48541639 · Sat Radovanu Com. Radovanu
BA
BIAMAROM AGRO-TRANS S.R.L.
CUI 46251612 · Sat Radovanu Com. Radovanu
CA
CRISTIAN ANDREIAȘ AGRO S.R.L.
CUI 43602182 · Sat Radovanu Com. Radovanu
AT
ALEXAGRO TACUTU INVEST S.R.L.
CUI 43081343 · Sat Radovanu Com. Radovanu
AQ
AGRI QUALITY DAVID SRL
CUI 31890332 · Sat Radovanu Com. Radovanu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLAMURA SERV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →