identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

SALEBAL SRL

CAEN 3100 — Fabricarea de mobilă
CUI 16949754J2004000757379Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
296mii lei
▲ 14,5% vs. 2024
Profit net · 2025
38mii lei
▲ 1.138,6% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
42
SEAP · activ 2024
În anul 2025, SALEBAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 295.794 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,5%. Rezultatul net a fost un profit de 38.212 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16949754
Nr. Reg. Comerțului
J2004000757379 · EUID ROONRC.J2004000757379
Cod CAEN
3100 — Fabricarea de mobilă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-17 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Sat Lunca Banului Com. Lunca Banului
Adresă
JUD. VASLUI, SAT LUNCA BANULUI COM. LUNCA BANULUI,
Cod poștal
737340

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
295.794 lei
▲ 14,5%
Profit net
38.212 lei
▲ 1.138,6%
Datorii
54.400 lei
▲ 6,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 236.300 lei2024: 258.254 lei2025: 295.794 lei296 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 36.940 lei2024: 3.085 lei2025: 38.212 lei38 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,9%
Creștere CA an/an
+14,5%
CA / salariat
147.897 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025295.794 lei38.212 lei54.400 lei235.998 lei181.598 lei2
2024258.254 lei3.085 lei50.905 lei218.219 lei167.314 lei2
2023236.300 lei36.940 lei82.082 lei246.311 lei164.229 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

42

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
14
Valoare totală
79.568 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
28
Valoare totală
182.390 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de mobilă · Vaslui

DL
DOAR LEMN S.R.L.
CUI 52268260 · Mun. Bârlad
AL
ABIS LUXWOOD S.R.L.
CUI 52129033 · Mun. Vaslui
CM
CRIS-MOB ATYPIC S.R.L.
CUI 50261851 · Sat Griviţa Com. Griviţa
CS
COSMIMOB S.R.L.
CUI 50221202 · Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos
DS
DEMARCOMOB S.R.L.
CUI 49072549 · Mun. Vaslui
DW
DAMIKI WOOD S.R.L.
CUI 47340777 · Sat Muntenii de Sus Com. Muntenii de Sus

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SALEBAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →