identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

Clean Light Trading S.R.L.

CAEN 8129 — Alte activități de curățenie
CUI 16996080J40/19784/2004Plătitor TVA din 2004TVA la încasareVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3.596€
▼ 50,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−1.248€
▲ 83,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
22
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

Clean Light Trading S.R.L. (CUI 16996080, nr. J40/19784/2004) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2004. Activitatea principală: alte activități de curățenie (CAEN 8129). Este plătitoare de TVA din 2004. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 18 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, Clean Light Trading S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.133 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 49,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.292 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (43.505 lei) depășesc activele totale (13.284 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-28.878 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-6.292 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16996080
Nr. Reg. Comerțului
J40/19784/2004 · EUID ROONRC.J40/19784/2004
Cod CAEN
8129 — Alte activități de curățenie
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8123. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-30 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. INSPIRATIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. MARKY ALPIN S.R.L. · 22 m · CAEN 4399
  2. TRANSCANADA COM SRL · 24 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  3. DECK COMPUTERS INTERNATIONAL SRL · 24 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  4. FINTA DESIGN SRL · 31 m · CAEN 4683 · +2 firme la aceeași adresă
  5. TRANSDOR COMPANY SRL · 42 m · CAEN 9531
  6. JORJ FINE ART SRL · 46 m · CAEN 9003 · +1 firme la aceeași adresă
  7. DROSER STORE S.R.L. · 47 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  8. PARISUL VESEL SRL · 52 m · CAEN 4791

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253.596 €▼ 50,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3.6707.34011 mii15 mii2023 · cifră de afaceri: 14.681 €2023 · profit net: -6.603 €20232024 · cifră de afaceri: 7.279 €2024 · profit net: -7.474 €20242025 · cifră de afaceri: 3.596 €3.5962025 · profit net: -1.248 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
8.627 €▼ 2,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 8129 · 360 firme · mai sus decât 14% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 9% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-34,7% marjă · mai sus decât 14% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-34,7%
Creștere CA an/an
-50,6%
CA / salariat
3.596 €
Datorii / active
327%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-11,4%/an
Grad de îndatorare
328%
Angajați, în timp
2 → 1 (2021–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.596−50,6%-1.248-34,7%8.6272.634-5.7261
20247.279−50,4%-7.474-102,7%8.8074.020-4.5401
202314.681-6.603-45,0%10.25713.0162.9501
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Contracte publice (SEAP)

22

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
8
Valoare totală
12.895 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
34.592 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
Clean Step Service SRL16970519în funcțiune
INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.45512574în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 607 mii lei, 7 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte activități de curățenie · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre Clean Light Trading S.R.L.

Este Clean Light Trading S.R.L. o firmă activă?

Da. Clean Light Trading S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este Clean Light Trading S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, Clean Light Trading S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 03.12.2004 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO16996080.

Ce cifră de afaceri are Clean Light Trading S.R.L.?

În 2025, Clean Light Trading S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 18.133 lei, în scădere cu 49,9% față de 2024, și o pierdere netă de 6.292 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are Clean Light Trading S.R.L.?

În 2025, Clean Light Trading S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este Clean Light Trading S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care Clean Light Trading S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 02.10.2026.

Are Clean Light Trading S.R.L. datorii la ANAF?

Clean Light Trading S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul Clean Light Trading S.R.L.?

Sediul social declarat al Clean Light Trading S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. INSPIRATIEI.

Ce activitate are Clean Light Trading S.R.L.?

Activitatea principală declarată a Clean Light Trading S.R.L. este „Alte activități de curățenie” (cod CAEN 8129).

Când a fost înființată Clean Light Trading S.R.L.?

Clean Light Trading S.R.L. a fost înregistrată pe 30.11.2004, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/19784/2004.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
Clean Light Trading S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala