identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

MARMO ITAL SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 17080233J39/961/2004Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
370mii lei
▼ 7,3% vs. 2022
Profit net · 2023
305mii lei
▼ 6,4% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
21ani
din 2004
În anul 2023, MARMO ITAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 369.655 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,3%. Rezultatul net a fost un profit de 304.884 lei. Datoriile totale au scăzut cu 88,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17080233
Nr. Reg. Comerțului
J39/961/2004 · EUID ROONRC.J39/961/2004
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-12-28 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Bilieşti Com. Bilieşti
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT BILIEŞTI COM. BILIEŞTI
Cod poștal
627331

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2023)
369.655 lei
▼ 7,3%
Profit net
304.884 lei
▼ 6,4%
Datorii
20.313 lei
▼ 88,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 449.461 lei2022: 398.692 lei2023: 369.655 lei370 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 343.673 lei2022: 325.743 lei2023: 304.884 lei305 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 22022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
82,5%
Creștere CA an/an
-7,3%
CA / salariat
369.655 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
101,1%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+8,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023369.655 lei304.884 lei20.313 lei321.736 lei301.423 lei1
2022398.692 lei325.743 lei171.331 lei497.274 lei325.943 lei1
2021449.461 lei343.673 lei32.252 lei421.946 lei389.694 lei2
🔒 Încă 7 ani de istoric (2014–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Vrancea

FC
FILI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49812957 · Sat Bilieşti Com. Bilieşti
VC
VIBLAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47850261 · Sat Bilieşti Com. Bilieşti
SS
SPALGIVI S.R.L.
CUI 28465090 · Sat Bilieşti Com. Bilieşti
PR
PROFESIONIŞTII SRL
CUI 21492356 · Sat Bilieşti Com. Bilieşti
MP
MABOB PRESCON S.R.L.
CUI 51055213 · Mun. Focşani
MS
MOLDRENOVATION S.R.L.
CUI 51008181 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARMO ITAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →