identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

M&DARIO COM SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 17489972J2011002797351Plătitor TVA din 2005Verificat ANAF 09.10.2026RO e-Facturamdario.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,48mil lei
▼ 16,8% vs. 2024
Profit net · 2025
165mii lei
▼ 2,3% vs. 2024
Salariați
9
▼ 18,2% vs. 2024
Contracte publice
68
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, M&DARIO COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.482.144 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,8%. Rezultatul net a fost un profit de 165.453 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17489972
Nr. Reg. Comerțului
J2011002797351 · EUID ROONRC.J2011002797351
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-04-15 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BASARABIA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
300371
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei (unic în registru).

Website
mdario.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 9 firme.

100 mN12345678
  1. SPECTRA INTER HOME S.R.L. · 25 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  2. AB TRANS SRL · 75 m · CAEN 4941
  3. BIRA-TIM S.R.L. · 93 m · CAEN 1623
  4. AMM UNIGROUP S.R.L. · 101 m · CAEN 4643
  5. ART AGRO SALES S.R.L. · 104 m · CAEN 4690
  6. DOWELL CONSULTING S.R.L. · 125 m · CAEN 7414 · +1 firme la aceeași adresă
  7. KCS LOG S.R.L. · 127 m · CAEN 4941
  8. GAGIACRIS GRIL SRL · 127 m · CAEN 5611

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20254,48 mil lei▼ 16,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,92 mil7,83 mil11,75 mil15,66 mil2023 · cifră de afaceri: 15.662.389 lei2023 · profit net: 1.402.054 lei20232024 · cifră de afaceri: 5.386.771 lei2024 · profit net: 169.333 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.482.144 lei4,48 mil2025 · profit net: 165.453 lei2025
Salariați
9▼ 18,2%
20232025
Datorii totale
5,22 mil lei▲ 20,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4100 · 19.949 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Timiș · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
3,7% marjă · mai sus decât 36% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,7%
Creștere CA an/an
-16,8%
CA / salariat
498.016 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+5,2%/an
Grad de îndatorare
47%
Angajați, în timp
14 → 9 (2021–2025, -36%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.482.144−16,8%165.453−2,3%3,7%5.222.65011.197.0665.982.6549
20245.386.771−65,6%169.333−87,9%3,1%4.323.29911.143.8596.820.96011
202315.662.3891.402.0549,0%5.872.93015.010.9166.708.74813
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-09.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

68

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
29
Valoare totală
163.740.584 lei
Ultimul an
2019

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
39
Valoare totală
3.991.122 lei
Ultimul an
2026
Valoarea totală a contractelor publice câștigate (istoric, 163.740.584 lei) este de 36,5× mai mare decât cifra de afaceri declarată pe anul 2025 (4.482.144 lei). Notă: contractele sunt cumulate pe mai mulți ani.

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BLESS AUTO M.C. S.R.L.38575006radiată
MCD HOTELS GROUP S.R.L.48242580în funcțiune
RC EVENTS S.R.L.49194538în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 6 active, cifră de afaceri cumulată 6,58 mil lei, 16 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&DARIO COM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →