identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

R.N.C. CONS SRL

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 17679829J2015003921232Plătitor TVA din 2016Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,78mil lei
▲ 23,9% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▼ 66,4% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2019
În anul 2025, R.N.C. CONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.777.298 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 23,9%. Rezultatul net a fost un profit de 22.601 lei. Datoriile totale au crescut cu 58,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17679829
Nr. Reg. Comerțului
J2015003921232 · EUID ROONRC.J2015003921232
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-06-10 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Tunari Com. Tunari
Adresă
JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, STR PRIMAVERII, NR.12, CASA NR. 6
Cod poștal
77180

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.777.298 lei
▲ 23,9%
Profit net
22.601 lei
▼ 66,4%
Datorii
1.839.276 lei
▲ 58,0%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.585.055 lei2024: 5.468.228 lei2025: 6.777.298 lei6,78 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 53.082 lei2024: 67.290 lei2025: 22.601 lei23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
+23,9%
CA / salariat
2.259.099 lei
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+33,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.777.298 lei22.601 lei1.839.276 lei1.862.957 lei23.681 lei3
20245.468.228 lei67.290 lei1.163.742 lei1.239.616 lei75.874 lei2
20234.585.055 lei53.082 lei642.128 lei650.713 lei8.585 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
523.102 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CLINIQUE BERNARD S.R.L.52888688în funcțiune
ROBUSTO WINDOWS S.R.L.32270274radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Ilfov

BV
B&V VISION GLASS S.R.L.
CUI 55473634 · Orş. Bragadiru
PI
PRISM INTERIORS S.R.L.
CUI 55403574 · Sat Roşu Com. Chiajna
AM
AYZA MAISON S.R.L.
CUI 55393136 · Orş. Popeşti-Leordeni
SD
SOFIANA DECOR S.R.L.
CUI 54865761 · Sat Tamaşi Com. Corbeanca
WC
WRA CCONSTRUCT 05 S.R.L.
CUI 54504147 · Orş. Chitila
LU
LB URBAN PROJECT S.R.L.
CUI 54254806 · Sat Voluntari Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

19

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 19 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
R.N.C. CONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →