identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

NT MED SRL

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 17977698J12/3397/2005Neplătitor TVAVerificat ANAF 05.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
98mii €
▼ 5,8% vs. 2024
Profit net · 2025
18mii €
▼ 66,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
21ani
din 2005
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

NT MED SRL (CUI 17977698, nr. J12/3397/2005) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2005. Activitatea principală: activități de asistență stomatologică (CAEN 8623). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 493 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 05.11.2026.

În anul 2025, NT MED SRL a raportat o cifră de afaceri de 493.075 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,5%. Rezultatul net a fost un profit de 92.109 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17977698
Nr. Reg. Comerțului
J12/3397/2005 · EUID ROONRC.J12/3397/2005
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-09-22 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CÂMPULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400686
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. MARBUC CONSTRUCT S.R.L. · 19 m · CAEN 4333
  2. PASTELCAKE SRL · 37 m · CAEN 1072 · +2 firme la aceeași adresă
  3. EXPLORER DESIGN CONSTRUCT S.R.L. · 45 m · CAEN 4100
  4. AGROVEST IMPEX SRL · 54 m · CAEN 6820 · +2 firme la aceeași adresă
  5. DT BAUGRUP S.R.L. · 55 m · CAEN 4211
  6. CDGP BROKER DE ASIGURARI S.R.L. · 59 m · CAEN 6720 · +1 firme la aceeași adresă
  7. ROY & RIP CONSULTING SRL · 60 m · CAEN 8240 · +2 firme la aceeași adresă
  8. 123 CHANGE YOUR WAY S.R.L. · 61 m · CAEN 8559 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202598 mii €▼ 5,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
29 mii57 mii86 mii114 mii2023 · cifră de afaceri: 114.455 €2023 · profit net: 25.325 €20232024 · cifră de afaceri: 103.796 €2024 · profit net: 53.723 €20242025 · cifră de afaceri: 97.772 €98 mii2025 · profit net: 18.264 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
2.144 €▼ 2,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 8623 · 10.341 firme · mai sus decât 72% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Cluj · mai sus decât 72% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
18,7% marjă · mai sus decât 57% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
18,7%
Creștere CA an/an
-5,8%
CA / salariat
97.772 €
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+46,3%/an
Grad de îndatorare
2%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202597.772−5,8%18.264−66,0%18,7%2.14487.70285.5581
2024103.796−9,3%53.723+112%51,8%2.19270.39868.2061
2023114.45525.32522,1%3.586117.039113.4521
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-05.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre NT MED SRL

Este NT MED SRL o firmă activă?

Da. NT MED SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 05.11.2026).

Este NT MED SRL plătitoare de TVA?

Nu, NT MED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 05.11.2026).

Ce cifră de afaceri are NT MED SRL?

În 2025, NT MED SRL a avut o cifră de afaceri de 493.075 lei, în scădere cu 4,5% față de 2024, și un profit net de 92.109 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are NT MED SRL?

În 2025, NT MED SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este NT MED SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care NT MED SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are NT MED SRL datorii la ANAF?

NT MED SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul NT MED SRL?

Sediul social declarat al NT MED SRL este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CÂMPULUI.

Ce activitate are NT MED SRL?

Activitatea principală declarată a NT MED SRL este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623).

Când a fost înființată NT MED SRL?

NT MED SRL a fost înregistrată pe 22.09.2005, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/3397/2005.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NT MED SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala