identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

MIDAVI SERV SRL

CAEN 2670 — Fabricarea de instrumente optice și echipamente fotografice
CUI 18035834J2005017179400Plătitor TVA din 2005Verificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
464mii lei
▲ 61,9% vs. 2024
Profit net · 2025
32mii lei
▲ 129,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
21ani
din 2005
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MIDAVI SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 464.341 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 61,9%. Rezultatul net a fost un profit de 31.973 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (632.327 lei) depășesc activele totale (582.835 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-49.492 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18035834
Nr. Reg. Comerțului
J2005017179400 · EUID ROONRC.J2005017179400
Cod CAEN
2670 — Fabricarea de instrumente optice și echipamente fotografice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-10-13 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ION CÂMPINEANU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
10031

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 22 firme.

100 mN12345678
  1. ROTYNANDS YEEK XED S.R.L. · 25 m · CAEN 4791
  2. DELTACOM ELECTRONICS S.R.L. · 47 m · CAEN 4775
  3. IMSA INDUSTRY SRL · 49 m · CAEN 9604
  4. FEEL THE HEAT S.R.L. · 51 m · CAEN 4711
  5. MISCELLANY BOOKSHOP S.R.L. · 68 m · CAEN 4761
  6. IT MAX HUB S.R.L. · 69 m · CAEN 6220
  7. AVI FAHIMA INTERNATIONAL S.R.L. · 77 m · CAEN 4619
  8. FLOARE DE COLT AMBIENT SRL · 84 m · CAEN 9302 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025464 mii lei▲ 61,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
116 mii232 mii348 mii464 mii2023 · profit net: -104.644 lei20232024 · cifră de afaceri: 286.772 lei2024 · profit net: -109.399 lei20242025 · cifră de afaceri: 464.341 lei464 mii2025 · profit net: 31.973 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
632 mii lei▲ 16,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 2670 · 66 firme · mai sus decât 51% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 65% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
6,9% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,9%
Creștere CA an/an
+61,9%
CA / salariat
464.341 lei
Datorii / active
108%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-17,8%/an
Grad de îndatorare
108%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025464.341+61,9%31.9736,9%632.327582.835-49.4921
2024286.772-109.399-38,1%543.346461.881-81.4651
2023—-104.644—266.998294.93227.9341
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MONONA GROUP TRADING INT SRL9013225în funcțiune
MIVEDA SERV S.R.L.45951855radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,90 mil lei, 4 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea de instrumente optice și echipamente fotografice · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MIDAVI SERV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →