identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

PAJO HOLDING S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 18402450J2017000148388Plătitor TVA din 2006Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7,99mil lei
▼ 25,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−67mii lei
▲ 98,0% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
20ani
din 2006
În anul 2025, PAJO HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.993.536 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 25,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 66.752 lei. Datoriile totale au crescut cu 193,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-66.752 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18402450
Nr. Reg. Comerțului
J2017000148388 · EUID ROONRC.J2017000148388
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-02-21 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.993.536 lei
▼ 25,9%
Profit net
-66.752 lei
▲ 98,0%
Datorii
36.721.539 lei
▲ 193,9%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.826.330 lei2024: 10.788.410 lei2025: 7.993.536 lei7,99 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 292.240 lei2024: -3.414.135 lei2025: -66.752 lei−67 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,8%
Creștere CA an/an
-25,9%
CA / salariat
1.998.384 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-24,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.993.536 lei-66.752 lei36.721.539 lei211.258.647 lei174.925.276 lei4
202410.788.410 lei-3.414.135 lei12.493.507 lei208.410.541 lei196.020.929 lei4
202310.826.330 lei292.240 lei12.725.184 lei212.723.988 lei199.719.488 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

13 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGRIKILTI GREEN S.R.L.38805199în funcțiune
ALIANTA FERMIERILOR COOPERATIVA AGRICOLĂ51637661în funcțiune
AXELL CANTACUZINO 298 S.R.L.41341072în funcțiune
CARMISTIN ASSET MANAGEMENT SRL31627540radiată
CARMISTIN FOOD S.R.L.49694045în funcțiune
CARMISTIN HOLDING S.R.L.47179493în funcțiune
CARMISTIN INTERNAŢIONAL SRL31627507radiată
CARMISTIN S.R.L.13154222radiată
CARVIL NUTRITIE ANIMALA S.R.L.15793508radiată
COTCODACIA S.R.L.48260447în funcțiune
GREENFIELD GENETICS S.R.L.31627523în funcțiune
TRACIAN AGRI S.R.L.31537714radiată
VIVENDI FOOD S.R.L.43537432radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Vâlcea

SP
SUNAGRO PREST S.R.L.
CUI 54898467 · Sat Orleşti Com. Orleşti
BT
BALKAN TUR TRANS S.R.L.
CUI 53183588 · Sat Gura Văii Com. Bujoreni
BA
BYEDY AGRO S.R.L.
CUI 50598505 · Sat Livezi Com. Livezi
AI
AGRO INVEST SOLUTIONS S.R.L.
CUI 48251678 · Sat Olteni Com. Bujoreni
MS
MRB63 S.R.L.
CUI 47449074 · Sat Voiceşti Com. Voiceşti
FD
FERMA DOBRUSA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 47280012 · Sat Dobruşa Com. Ştefăneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

18

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 18 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAJO HOLDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →