identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

COTAMAX INVEST SRL

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 18461724J2006003942404Plătitor TVA din 2012Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
270mii lei
▲ 4,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−26mii lei
▲ 39,8% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
20ani
din 2006
În anul 2025, COTAMAX INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 270.094 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 26.046 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-26.046 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18461724
Nr. Reg. Comerțului
J2006003942404 · EUID ROONRC.J2006003942404
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-03-08 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL CAROL I, NR.34-36, ET.2 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
270.094 lei
▲ 4,5%
Profit net
-26.046 lei
▲ 39,8%
Datorii
1.741.933 lei
▲ 1,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 249.053 lei2024: 258.417 lei2025: 270.094 lei270 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -23.542 lei2024: -43.272 lei2025: -26.046 lei−26 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-9,6%
Creștere CA an/an
+4,5%
CA / salariat
135.047 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-1,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202553.557 €-5.165 €345.409 €714.204 €369.155 €2
202451.947 €-8.699 €346.135 €725.135 €379.475 €2
202350.350 €-4.759 €341.416 €731.426 €390.386 €2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TI
TAMAXO INVEST SRL
CUI 18461732 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
CC
COTAMAX CONSULT SRL
CUI 16232562 · Activități de consultanță pentru afaceri și management

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COTAMAX CONSULT SRL16232562radiată
TAMAXO INVEST SRL18461732radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Municipiul București

CF
CMM FLOWERS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55510139 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CONNECTRA S.R.L.
CUI 55508104 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VB
VELORA BEYOND S.R.L.
CUI 55505850 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DM
DATA MIRROR S.R.L.
CUI 55497277 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
AMO CONS S.R.L.
CUI 55472876 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RS
RESILIENT S.R.L.
CUI 55471072 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COTAMAX INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →