identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

MALU INDUSTRY SRL

CAEN 7820 — Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
CUI 18538615J2006000523260Plătitor TVA din 2011RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,77mil lei
▼ 65,3% vs. 2024
Profit net · 2025
1,86mil lei
▼ 69,7% vs. 2024
Salariați
24
▼ 65,2% vs. 2024
Vechime
20ani
din 2006
În anul 2025, MALU INDUSTRY SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.767.876 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 65,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.855.505 lei. Datoriile totale au scăzut cu 88,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 24.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18538615
Nr. Reg. Comerțului
J2006000523260 · EUID ROONRC.J2006000523260
Cod CAEN
7820 — Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-03-31 (20 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Cristeşti Com. Cristeşti
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT CRISTEŞTI COM. CRISTEŞTI, STR. GĂRII, NR.531A · 2 firme aici
Cod poștal
547185
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.767.876 lei
▼ 65,3%
Profit net
1.855.505 lei
▼ 69,7%
Datorii
140.027 lei
▼ 88,0%
Salariați
24
▼ -45
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 22.692.069 lei2024: 25.240.578 lei2025: 8.767.876 lei8,77 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 6.765.915 lei2024: 6.127.166 lei2025: 1.855.505 lei1,86 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 642024: 692025: 242420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,2%
Creștere CA an/an
-65,3%
CA / salariat
365.328 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+3,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.963.910 $415.613 $31.365 $446.785 $415.667 $24
20245.490.066 $1.332.717 $253.848 $1.585.410 $1.332.769 $69
20234.959.148 $1.478.630 $301.851 $1.777.750 $1.478.682 $64
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MIDA STEEL SRL
CUI 34096892 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · Mureș

LD
LUNKA DAV S.R.L.
CUI 52732696 · Mun. Târgu Mureş
RU
RESURSE UMANE SI SALARIZARE MURES S.R.L.
CUI 52503072 · Mun. Târgu Mureş
UA
URSA ADMIN S.R.L.
CUI 52460982 · Sat Corunca Com. Corunca
MG
MONTE GLOBAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50568580 · Mun. Târgu Mureş
PE
PRO EUROCONT S.R.L.
CUI 50110247 · Mun. Târgu Mureş
MS
MSM SUNPOWER S.R.L.
CUI 47746938 · Mun. Reghin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MALU INDUSTRY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →