identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

TARR BETON MINERALS S.R.L.

CAEN 812 — Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CUI 18556034J2006000345307Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 07.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,85mil lei
▼ 9,4% vs. 2024
Profit net · 2025
3,78mil lei
▼ 4,9% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
20ani
din 2006
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TARR BETON MINERALS S.R.L. (CUI 18556034, nr. J2006000345307) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2006. Activitatea principală: extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN 812). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,85 mil lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, TARR BETON MINERALS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.850.560 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,4%. Rezultatul net a fost un profit de 3.784.552 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Adresă cu multe firme — 19 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18556034
Nr. Reg. Comerțului
J2006000345307 · EUID ROONRC.J2006000345307
Cod CAEN
812 — Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-04-05 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MAGNOLIEI, NR.48 · 19 firme aici
Cod poștal
440198

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 17 firme. Vezi pe hartă →

100 mN12345678
  1. ROMLUS SRL · 49 m · CAEN 3821
  2. TERTEX S.R.L. · 54 m · CAEN 1399 · +6 firme la aceeași adresă
  3. RPZ FOUND PARTNER SRL · 105 m · CAEN 7022 · +2 firme la aceeași adresă
  4. MIXINVEST SA · 111 m · CAEN 6820
  5. PROAUTO SERVICII S.R.L. · 120 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă
  6. COMPLEX FAIR PLAY S.R.L. · 129 m · CAEN 5630
  7. COMENERG SRL · 179 m · CAEN 4321
  8. SENERA PHARMA MEDICAL S.A. · 186 m · CAEN 4646 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20254,85 mil lei▼ 9,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,34 mil2,68 mil4,01 mil5,35 mil2023 · cifră de afaceri: 909.872 lei2023 · profit net: 758.037 lei20232024 · cifră de afaceri: 5.352.424 lei2024 · profit net: 3.980.541 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.850.560 lei4,85 mil2025 · profit net: 3.784.552 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
4,25 mil lei▼ 21,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 812 · 729 firme · mai sus decât 80% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
78,0% marjă · mai sus decât 97% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
78,0%
Creștere CA an/an
-9,4%
CA / salariat
2.425.280 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63,8%
Grad de îndatorare
42%
Angajați, în timp
1 → 2 (2023–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.850.560−9,4%3.784.552−4,9%78,0%4.253.02410.184.6785.931.6542
20245.352.424+488%3.980.541+425%74,4%5.431.4557.578.5572.147.1021
2023909.872758.03783,3%5.376.8283.543.389-1.833.4391
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

18

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TARR BETON MINERALS S.R.L.

Este TARR BETON MINERALS S.R.L. o firmă activă?

Da. TARR BETON MINERALS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este TARR BETON MINERALS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, TARR BETON MINERALS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 11.10.2022 (verificare ANAF din 07.11.2026). Codul de TVA este RO18556034.

Ce cifră de afaceri are TARR BETON MINERALS S.R.L.?

În 2025, TARR BETON MINERALS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.850.560 lei, în scădere cu 9,4% față de 2024, și un profit net de 3.784.552 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TARR BETON MINERALS S.R.L.?

În 2025, TARR BETON MINERALS S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este TARR BETON MINERALS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TARR BETON MINERALS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 25.09.2026.

Are TARR BETON MINERALS S.R.L. datorii la ANAF?

TARR BETON MINERALS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TARR BETON MINERALS S.R.L.?

Sediul social declarat al TARR BETON MINERALS S.R.L. este în JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MAGNOLIEI.

Ce activitate are TARR BETON MINERALS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TARR BETON MINERALS S.R.L. este „Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului” (cod CAEN 812).

Când a fost înființată TARR BETON MINERALS S.R.L.?

TARR BETON MINERALS S.R.L. a fost înregistrată pe 05.04.2006, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2006000345307.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TARR BETON MINERALS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala