identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

EURO INSTAL SRL

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 18626210J2006000576336Plătitor TVA din 2006Verificat ANAF 11.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
6,73mil lei
▼ 10,0% vs. 2024
Profit net · 2025
704mii lei
▼ 11,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, EURO INSTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.733.096 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,0%. Rezultatul net a fost un profit de 703.961 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18626210
Nr. Reg. Comerțului
J2006000576336 · EUID ROONRC.J2006000576336
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-04-28 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ILIE ILAŞCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
720208

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 55 firme.

100 m250 mN12345678
  1. FOREST PLANT LIFE S.R.L. · 147 m · CAEN 210
  2. KOLARIS S.R.L. · 157 m · CAEN 4772
  3. CAMPERO S.R.L. · 159 m · CAEN 4781 · +1 firme la aceeași adresă
  4. DUCATO TRANS SRL · 172 m · CAEN 4719 · +1 firme la aceeași adresă
  5. DURANTEX SRL · 181 m · CAEN 4690 · +1 firme la aceeași adresă
  6. CARAMARIN CONSULTING CONSTRUCT S.R.L. · 192 m · CAEN 7112 · +1 firme la aceeași adresă
  7. DOLL BACKEREI S.R.L. · 229 m · CAEN 4724
  8. GIULIA NORD EXPRESS S.R.L. · 235 m · CAEN 4941 · +28 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20256,73 mil lei▼ 10,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,87 mil3,74 mil5,61 mil7,48 mil2023 · cifră de afaceri: 5.659.938 lei2023 · profit net: 515.483 lei20232024 · cifră de afaceri: 7.484.614 lei2024 · profit net: 791.680 lei20242025 · cifră de afaceri: 6.733.096 lei6,73 mil2025 · profit net: 703.961 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
2,55 mil lei▼ 11,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4322 · 9.016 firme · mai sus decât 96% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Suceava · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
10,5% marjă · mai sus decât 51% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
10,5%
Creștere CA an/an
-10,0%
CA / salariat
3.366.548 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,9%/an
Grad de îndatorare
78%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.733.096−10,0%703.961−11,1%10,5%2.548.7393.247.117698.3782
20247.484.614+32,2%791.680+53,6%10,6%2.862.9653.649.062786.0972
20235.659.938515.4839,1%997.4192.903.8401.906.4212
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
20.632 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EURO INSTAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →