identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

MAZAL INVESTMENTS SRL

CAEN 6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CUI 18730555J2012002933231Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
250mii lei
▲ 2.822,9% vs. 2024
Profit net · 2025
262mii lei
▲ 959,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
20ani
din 2006
În anul 2025, MAZAL INVESTMENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 250.319 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2.822,9%. Rezultatul net a fost un profit de 262.061 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (7.019.419 lei) depășesc activele totale (4.948.527 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.070.892 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18730555
Nr. Reg. Comerțului
J2012002933231 · EUID ROONRC.J2012002933231
Cod CAEN
6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-06-02 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
250.319 lei
▲ 2.822,9%
Profit net
262.061 lei
▲ 959,8%
Datorii
7.019.419 lei
▼ 3,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.000 lei2024: 8.564 lei2025: 250.319 lei250 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.624 lei2024: -30.480 lei2025: 262.061 lei262 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
104,7%
Creștere CA an/an
+2.822,9%
CA / salariat
250.319 lei
Datorii / active
142%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+61,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025250.319 lei262.061 lei7.019.419 lei4.948.527 lei-2.070.892 lei1
20248.564 lei-30.480 lei7.271.590 lei4.938.637 lei-2.332.953 lei1
20235.000 lei2.624 lei7.249.061 lei4.946.588 lei-2.302.473 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ACC HOLDINGS RESIDENCE SRL20686079activitate suspendată
AVNEI SHOHAM INVESTMENTS SRL23422489activitate suspendată
B.R.C. PROJECTS MANAGING SRL19166072activitate suspendată
BAZAK COMPANY SRL18925042activitate suspendată
JB LAND INVESTMENTS SRL19024485în funcțiune
NITZOTZOT INVEST SRL21842907în funcțiune
ROL MILLENIUM INVESTMENTS SRL23661575în funcțiune
SIGMA IMOB SRL16920740în dizolvare
UMI INVESTMENTS SRL18163370activitate suspendată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · Ilfov

NS
NOVA SWISS DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55426934 · Sat Dudu Com. Chiajna
MG
MOŞTENESCU GROUP S.R.L.
CUI 55411607 · Sat Snagov Com. Snagov
SE
SINO EURO PARC S.R.L.
CUI 55411550 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
MD
MXE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55145742 · Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie
VS
VALIORA S.R.L.
CUI 54915673 · Sat Dudu Com. Chiajna
AP
AGRICONFORT PROIECT S.R.L.
CUI 54895169 · Sat Creţeşti Com. Vidra

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAZAL INVESTMENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →