identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

DESLEECLAMA EASTERN EUROPE SRL

CAEN 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
CUI 18841367J2006001530326Plătitor TVA din 2006Verificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
157,58mil lei
▲ 1,3% vs. 2024
Profit net · 2025
5,41mil lei
▲ 17,4% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
20ani
din 2006
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DESLEECLAMA EASTERN EUROPE SRL a raportat o cifră de afaceri de 157.582.723 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,3%. Rezultatul net a fost un profit de 5.413.195 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,8% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18841367
Nr. Reg. Comerțului
J2006001530326 · EUID ROONRC.J2006001530326
Cod CAEN
1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-07-11 (20 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025157,58 mil lei▲ 1,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
42,79 mil85,58 mil128,38 mil171,17 mil2023 · cifră de afaceri: 171.167.156 lei2023 · profit net: 2.589.164 lei20232024 · cifră de afaceri: 155.521.432 lei2024 · profit net: 4.609.082 lei20242025 · cifră de afaceri: 157.582.723 lei157,58 mil2025 · profit net: 5.413.195 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
35,09 mil lei▼ 8,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1392 · 783 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Sibiu · mai sus decât 100% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
3,4% marjă · mai sus decât 49% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,4%
Creștere CA an/an
+1,3%
Datorii / active
45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+13,9%/an
Grad de îndatorare
45%
Angajați, în timp
237 → 183 (2021–2024, -23%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025157.582.723+1,3%5.413.195+17,4%3,4%35.087.68078.823.04643.392.667—
2024155.521.432−9,1%4.609.082+78,0%3,0%38.465.30477.071.54438.083.258183
2023171.167.1562.589.1641,5%54.076.49187.435.63433.474.176193
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-101480/85/2026Tribunalul Sibiudrept de autor şi drepturi conexeFondPârât
2025-10-092103/85/2025Tribunalul SibiupretentiiFondPârât
2024-10-167527/291/2024Judecătoria Romanvalidare poprire DOS. EXEC. NR. 1807/2024FondTerţ poprit
2022-08-086577/278/2022Judecătoria Petrosanivalidare poprire perimareFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
DESLEECLAMA SOLUTIONS SRL28244668în funcțiune

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 276,79 mil lei, 636 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DESLEECLAMA EASTERN EUROPE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →