identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

L.CO. PRODUCTS & SERVICES SRL

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 18881450J2006002306137Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 18.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,58mil lei
▲ 2.289,4% vs. 2024
Profit net · 2025
231mii lei
▲ 1.108,6% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
20ani
din 2006
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, L.CO. PRODUCTS & SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.578.064 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2.289,4%. Rezultatul net a fost un profit de 231.404 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18881450
Nr. Reg. Comerțului
J2006002306137 · EUID ROONRC.J2006002306137
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-07-25 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Orş. Năvodari
Adresă
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. D5
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
905700
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 7 firme.

100 mN1234567
  1. AGENTIE SEO BUCURESTI S.R.L. · 44 m · CAEN 7311
  2. BITHUB S.R.L. · 45 m · CAEN 6202
  3. SYNPCARE S.R.L. · 59 m · CAEN 6290 · +2 firme la aceeași adresă
  4. CAZARE-CONSTANTA-MAMAIA SRL · 97 m · CAEN 5520 · +4 firme la aceeași adresă
  5. NEVARA S.R.L. · 98 m · CAEN 4771
  6. ONIX SERVIMPEX SRL · 147 m · CAEN 5510 · +5 firme la aceeași adresă
  7. ANGY ADMINISTRARE CONDOMINII S.R.L. · 170 m · CAEN 6832 · +22 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,58 mil lei▲ 2.289,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
895 mii1,79 mil2,68 mil3,58 mil2023 · profit net: 67.168 lei20232024 · cifră de afaceri: 149.747 lei2024 · profit net: -22.943 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.578.064 lei3,58 mil2025 · profit net: 231.404 lei2025
Salariați
4▲ 100,0%
20242025
Datorii totale
864 mii lei▲ 17,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 5630 · 7.866 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Constanța · mai sus decât 92% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,5% marjă · mai sus decât 63% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,5%
Creștere CA an/an
+2.289,4%
CA / salariat
894.516 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+40,8%/an
Grad de îndatorare
79%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.578.064+999%231.4046,5%864.2431.095.255231.8444
2024149.747-22.943−134%-15,3%735.724789.03953.3152
2023—67.168—404.940561.483156.543—
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-01-1623860/212/2025Tribunalul ConstantapretenţiiApelIntimat Pârât
2025-08-0523860/212/2025Judecătoria Constantacerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ONEIRO CONCEPT SRL37439367radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 3,58 mil lei, 4 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
L.CO. PRODUCTS & SERVICES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →