identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

GAMA EXPO SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 19044890J2006001045103Plătitor TVA din 2006Verificat ANAF 10.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,04mil lei
▼ 3,0% vs. 2024
Profit net · 2025
15mii lei
▼ 71,2% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, GAMA EXPO SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.040.597 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,0%. Rezultatul net a fost un profit de 15.453 lei. Datoriile totale au crescut cu 9,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19044890
Nr. Reg. Comerțului
J2006001045103 · EUID ROONRC.J2006001045103
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-09-25 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Mierea Com. Verneşti
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT MIEREA COM. VERNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
127679
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20252,04 mil lei▼ 3,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
526 mii1,05 mil1,58 mil2,10 mil2023 · cifră de afaceri: 2.091.910 lei2023 · profit net: 39.449 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.103.511 lei2024 · profit net: 53.734 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.040.597 lei2,04 mil2025 · profit net: 15.453 lei2025
Salariați
5
20232025
Datorii totale
770 mii lei▲ 9,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4711 · 32.428 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Buzău · mai sus decât 87% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,8% marjă · mai sus decât 42% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,8%
Creștere CA an/an
-3,0%
CA / salariat
408.119 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-15,9%/an
Grad de îndatorare
68%
Angajați, în timp
6 → 5 (2021–2025, -17%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.040.597−3,0%15.453−71,2%0,8%770.0751.140.261370.1865
20242.103.511+0,6%53.734+36,2%2,6%706.4421.061.175354.7335
20232.091.91039.4491,9%640.521941.520300.9996
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
187 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GAMA EXPO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →