identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

JOHN GALT INVESTITII SRL

CAEN 6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CUI 19246082J2006019366401Plătitor TVA din 2006Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
324mii lei
▼ 52,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1,71mil lei
▲ 3.836,3% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
19ani
din 2006
În anul 2025, JOHN GALT INVESTITII SRL a raportat o cifră de afaceri de 323.703 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 52,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.710.552 lei. Datoriile totale au scăzut cu 50,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19246082
Nr. Reg. Comerțului
J2006019366401 · EUID ROONRC.J2006019366401
Cod CAEN
6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-11-29 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD DIMITRIE POMPEIU, NR.5F, BL.C, ET.7, AP.C.07.03
Cod poștal
20335

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
323.703 lei
▼ 52,7%
Profit net
1.710.552 lei
▲ 3.836,3%
Datorii
3.166.605 lei
▼ 50,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 787.459 lei2024: 684.080 lei2025: 323.703 lei324 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 159.867 lei2024: 43.456 lei2025: 1.710.552 lei1,71 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
528,4%
Creștere CA an/an
-52,7%
CA / salariat
161.852 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025323.703 lei1.710.552 lei3.166.605 lei6.097.085 lei2.947.027 lei2
2024684.080 lei43.456 lei6.409.841 lei7.644.141 lei1.236.475 lei2
2023787.459 lei159.867 lei6.771.402 lei7.957.491 lei1.193.019 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALSOM DEVELOPMENT SRL23303925în funcțiune
FERTILYSIS LAB SOLUTIONS S.R.L.33896773în funcțiune
MAGNET DEVELOPMENTS S.A.38420311în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · Municipiul București

AH
AKJ HOLDINGS S.R.L.
CUI 55374398 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PI
PANGALAX INVESTMENT S.R.L.
CUI 55367862 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AV
ARIA VEST MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55210590 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DE
DEKRET ENDURO TRAVEL S.R.L.
CUI 55156261 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DN
DEVELOPMENT NAYA S.R.L.
CUI 54981537 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DS
DEBRIMAN S.R.L.
CUI 54974610 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
JOHN GALT INVESTITII SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →