identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

PIETRE EDIL SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 19314195J2006019861401Plătitor TVA din 2006Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
983mii lei
▲ 247,4% vs. 2024
Profit net · 2025
344mii lei
▲ 142,4% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
19ani
din 2006
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PIETRE EDIL SRL (CUI 19314195, nr. J2006019861401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2006. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820). Este plătitoare de TVA din 2006. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 983 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, PIETRE EDIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 982.576 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 247,4%. Rezultatul net a fost un profit de 343.607 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (2.054.938 lei) depășesc activele totale (1.506.442 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-607.165 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19314195
Nr. Reg. Comerțului
J2006019861401 · EUID ROONRC.J2006019861401
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-12-05 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SLĂNIC
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
30242
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 18 firme.

100 mN12345678
  1. LAURA OLTEANU DESIGN SRL · 19 m · CAEN 1423 · +4 firme la aceeași adresă
  2. BIZONUL IMPEX SRL · 20 m · CAEN 4771
  3. GATTO PREST SERV S.R.L. · 20 m · CAEN 7911 · +1 firme la aceeași adresă
  4. GLAMOUR BLU BEAUTY CENTER S.R.L. · 25 m · CAEN 9602 · +3 firme la aceeași adresă
  5. MIVAM SELENA SRL · 33 m · CAEN 7022 · +3 firme la aceeași adresă
  6. SLEEP INN HOSTEL S.R.L. · 43 m · CAEN 5590
  7. TAMI GRUP SRL · 47 m · CAEN 5611 · +2 firme la aceeași adresă
  8. TCR EXPERT LOGISTIC S.R.L. · 57 m · CAEN 4941

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025983 mii lei▲ 247,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
246 mii491 mii737 mii983 mii2023 · cifră de afaceri: 532.391 lei2023 · profit net: 137.422 lei20232024 · cifră de afaceri: 282.868 lei2024 · profit net: -810.565 lei20242025 · cifră de afaceri: 982.576 lei983 mii2025 · profit net: 343.607 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
2,05 mil lei▼ 20,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6820 · 14.827 firme · mai sus decât 81% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 77% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
35,0% marjă · mai sus decât 63% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
35,0%
Creștere CA an/an
+247,4%
Datorii / active
136%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,1%/an
Grad de îndatorare
136%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025982.576+247%343.60735,0%2.054.9381.506.442-607.165—
2024282.868−46,9%-810.565−690%-286,6%2.599.1151.707.219-950.7721
2023532.391137.42225,8%2.732.6022.503.439-288.1442
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

15 firme afiliate · 8 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AMAREAL ESTATE INVESTMENT S.R.L.40913966în funcțiune
BUC BOOKING S.R.L.40143573în funcțiune
COMPLEX PANTELIMON 359 S.R.L.44708239în funcțiune
ENERGORJ PARK - FOUR SRL31856519radiată
ENERGORJ PARK - ONE SRL31868092radiată
ENERGORJ PARK - SEVEN SRL32137805radiată
ENERGORJ PARK - SIX SRL32137783radiată
ENERGORJ PARK - THREE SRL31868220radiată
ENERGORJ PARK - TWO SRL31868157radiată
GRUP IRI IMOB SRL17035291în funcțiune
LAM IMOB&DEVELOPMENT S.R.L.16457166în funcțiune
REIGEST S.R.L.51506798în dizolvare
RESCAR DEVELOPMENT S.R.L.42232898în funcțiune
SEVIA GREAT TENANT CATALOGUE S.R.L.42859863în funcțiune
VERBENA S.R.L.22826829radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 85 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 7 județe: 35 active, cifră de afaceri cumulată 49,92 mil lei, 41 salariați, 52 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PIETRE EDIL SRL

Este PIETRE EDIL SRL o firmă activă?

Da. PIETRE EDIL SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este PIETRE EDIL SRL plătitoare de TVA?

Da, PIETRE EDIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 08.12.2006 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO19314195.

Ce cifră de afaceri are PIETRE EDIL SRL?

În 2025, PIETRE EDIL SRL a avut o cifră de afaceri de 982.576 lei, în creștere cu 247,4% față de 2024, și un profit net de 343.607 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este PIETRE EDIL SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PIETRE EDIL SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are PIETRE EDIL SRL datorii la ANAF?

PIETRE EDIL SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PIETRE EDIL SRL?

Sediul social declarat al PIETRE EDIL SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SLĂNIC.

Ce activitate are PIETRE EDIL SRL?

Activitatea principală declarată a PIETRE EDIL SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820).

Când a fost înființată PIETRE EDIL SRL?

PIETRE EDIL SRL a fost înregistrată pe 05.12.2006, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2006019861401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PIETRE EDIL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala