identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

SMASH ADVERTISING SRL

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 19962235J29/2817/2006Plătitor TVA din 2026Verificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
9.500lei
▼ 57,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−64mii lei
▼ 4,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
19ani
din 2006
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SMASH ADVERTISING SRL (CUI 19962235, nr. J29/2817/2006) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2006. Activitatea principală: activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230). Este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, SMASH ADVERTISING SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 57,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 64.156 lei. Datoriile totale au crescut cu 194,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (96.889 lei) depășesc activele totale (3.112 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-93.777 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-64.156 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19962235
Nr. Reg. Comerțului
J29/2817/2006 · EUID ROONRC.J29/2817/2006
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-12-18 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. UNGHIULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
100358
Contact declarat
10 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. BINÔME FILM S.R.L. · 26 m · CAEN 5911 · +1 firme la aceeași adresă
  2. PUESTA DE SOL IMPEX S.R.L. · 29 m · CAEN 5610 · +7 firme la aceeași adresă
  3. TREND PROD CENTER S.R.L. · 64 m · CAEN 1413
  4. ORZEA INSTIZ SERV SRL · 73 m · CAEN 4120
  5. ADYMAR COM SRL · 74 m · CAEN 5010
  6. GEOIL CONSULTING S.R.L. · 80 m · CAEN 4120
  7. NONA SRL · 83 m · CAEN 9531
  8. GETIX ART 2000 S.R.L. · 85 m · CAEN 5813

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20259.500 lei▼ 57,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
44 mii89 mii133 mii178 mii2023 · cifră de afaceri: 177.674 lei2023 · profit net: -22.378 lei20232024 · cifră de afaceri: 22.436 lei2024 · profit net: -61.286 lei20242025 · cifră de afaceri: 9.500 lei9.5002025 · profit net: -64.156 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
97 mii lei▲ 194,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 8230 · 1.873 firme · mai sus decât 9% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Prahova · mai sus decât 6% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-675,3% marjă · mai sus decât 2% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-675,3%
Creștere CA an/an
-57,7%
CA / salariat
9.500 lei
Datorii / active
3.113%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-25,6%/an
Grad de îndatorare
3.113%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.500−57,7%-64.156-675,3%96.8893.112-93.7771
202422.436−87,4%-61.286-273,2%32.8883.267-29.6211
2023177.674-22.378-12,6%8.15339.81831.6651
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EUROPE WORK SRL18583128radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 1 active, cifră de afaceri cumulată 9.500 lei, 1 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-27Statut TVANeplătitor TVAPlătitor TVA
2026-08-14Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA

Întrebări despre SMASH ADVERTISING SRL

Este SMASH ADVERTISING SRL o firmă activă?

Da. SMASH ADVERTISING SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este SMASH ADVERTISING SRL plătitoare de TVA?

Da, SMASH ADVERTISING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 23.10.2026 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO19962235.

Ce cifră de afaceri are SMASH ADVERTISING SRL?

În 2025, SMASH ADVERTISING SRL a avut o cifră de afaceri de 9.500 lei, în scădere cu 57,7% față de 2024, și o pierdere netă de 64.156 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SMASH ADVERTISING SRL?

În 2025, SMASH ADVERTISING SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este SMASH ADVERTISING SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SMASH ADVERTISING SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are SMASH ADVERTISING SRL datorii la ANAF?

SMASH ADVERTISING SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SMASH ADVERTISING SRL?

Sediul social declarat al SMASH ADVERTISING SRL este în JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. UNGHIULUI.

Ce activitate are SMASH ADVERTISING SRL?

Activitatea principală declarată a SMASH ADVERTISING SRL este „Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor” (cod CAEN 8230).

Când a fost înființată SMASH ADVERTISING SRL?

SMASH ADVERTISING SRL a fost înregistrată pe 18.12.2006, cu numărul de ordine în registrul comerțului J29/2817/2006.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SMASH ADVERTISING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala