identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

PERFECT CONSTRUCT CO SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 21166473J40/15459/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2018 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2018
754mii lei
▲ 66,2% vs. 2017
Profit net · 2018
102mii lei
▲ 845,9% vs. 2017
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2017
Vechime
19ani
din 2007
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PERFECT CONSTRUCT CO SRL (CUI 21166473, nr. J40/15459/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din București, înființată în 2007. Activitatea principală: comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711). Nu este plătitoare de TVA. În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 754 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2018, PERFECT CONSTRUCT CO SRL a raportat o cifră de afaceri de 754.411 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 66,2%. Rezultatul net a fost un profit de 102.014 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 339.259 lei (Insolvabil).
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 5 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 5 ani (niciun bilanț depus). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.
  • Datorii peste active — Datoriile (280.386 lei) depășesc activele totale (190.308 lei) în 2018.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-90.078 lei) în bilanțul depus pe 2018.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21166473
Nr. Reg. Comerțului
J40/15459/2022 · EUID ROONRC.J40/15459/2022
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-02-21 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
21171

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 29 firme.

100 mN12345678
  1. LA PAPA HAP SRL · 16 m · CAEN 4711 · +3 firme la aceeași adresă
  2. IULIANA TRADING COM S.R.L. · 33 m · CAEN 4642 · +3 firme la aceeași adresă
  3. HIMALAYAN TASTE RESTAURANT S.R.L. · 44 m · CAEN 5611
  4. ECO AQUA DESIGN SRL · 54 m · CAEN 7112
  5. KUHN ACTE AUTO IMPEX SERVICE S.R.L. · 61 m · CAEN 8219 · +1 firme la aceeași adresă
  6. RAV TOOLS SRL · 64 m · CAEN 4662
  7. SP-3P-IMPORT EXPORT S.R.L. · 66 m · CAEN 5231 · +2 firme la aceeași adresă
  8. BENVENIDO A LA SILVIO CHIC SRL · 67 m · CAEN 4711 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2018754 mii lei▲ 66,2% față de 2017
Cifră de afaceriProfit net
189 mii377 mii566 mii754 mii2016 · cifră de afaceri: 209.610 lei2016 · profit net: -275.725 lei20162017 · cifră de afaceri: 454.009 lei2017 · profit net: -13.677 lei20172018 · cifră de afaceri: 754.411 lei754 mii2018 · profit net: 102.014 lei2018
Salariați
2▲ 100,0%
20162018
Datorii totale
280 mii lei▼ 0,6%
20162018

Indicatori 2018

Marjă netă
13,5%
Creștere CA an/an
+66,2%
CA / salariat
377.206 lei
Datorii / active
147%
Creștere medie anuală (2015–2018)
+69,0%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2018754.411+66,2%102.01413,5%280.386190.308-90.0782
2017454.009+117%-13.677-3,0%282.05589.963-192.0921
2016209.610-275.725-131,5%382.298203.883-178.4151
Încă 2 ani de istoric (2014–2015)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2016–2018). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
CITY PROPERTY MANAGEMENT SRL18861984în funcțiune
SMART FORMS CONSTRUCT S.R.L.45901504în funcțiune
WORK & PASSION WITH YOU S.R.L.34098257în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 0 active, cifră de afaceri cumulată 2,46 mil lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PERFECT CONSTRUCT CO SRL

Este PERFECT CONSTRUCT CO SRL o firmă activă?

PERFECT CONSTRUCT CO SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 04.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este PERFECT CONSTRUCT CO SRL plătitoare de TVA?

Nu, PERFECT CONSTRUCT CO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are PERFECT CONSTRUCT CO SRL?

În 2018, PERFECT CONSTRUCT CO SRL a avut o cifră de afaceri de 754.411 lei, în creștere cu 66,2% față de 2017, și un profit net de 102.014 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PERFECT CONSTRUCT CO SRL?

În 2018, PERFECT CONSTRUCT CO SRL a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este PERFECT CONSTRUCT CO SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PERFECT CONSTRUCT CO SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are PERFECT CONSTRUCT CO SRL datorii la ANAF?

PERFECT CONSTRUCT CO SRL apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu 339.259 lei (lista publicată pentru 30.06.2026).

Unde are sediul PERFECT CONSTRUCT CO SRL?

Sediul social declarat al PERFECT CONSTRUCT CO SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA.

Ce activitate are PERFECT CONSTRUCT CO SRL?

Activitatea principală declarată a PERFECT CONSTRUCT CO SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711).

Când a fost înființată PERFECT CONSTRUCT CO SRL?

PERFECT CONSTRUCT CO SRL a fost înregistrată pe 21.02.2007, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/15459/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PERFECT CONSTRUCT CO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala