identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

LUCOM MASTERS SRL

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 21308284J2007000150076Plătitor TVA din 2007Verificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
10,95mil lei
▲ 0,5% vs. 2024
Profit net · 2025
476mii lei
▼ 37,6% vs. 2024
Salariați
13
▲ 8,3% vs. 2024
Contracte publice
72
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

LUCOM MASTERS SRL (CUI 21308284, nr. J2007000150076) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Trușești, județul Botoșani, înființată în 2007. Activitatea principală: comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683). Este plătitoare de TVA din 2007. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,95 mil lei și 13 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, LUCOM MASTERS SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.954.411 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,5%. Rezultatul net a fost un profit de 476.166 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21308284
Nr. Reg. Comerțului
J2007000150076 · EUID ROONRC.J2007000150076
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-03-08 (19 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Botoşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BOTOŞANI
Localitate
Com. Truşeşti
Adresă
JUD. BOTOŞANI, COM. TRUŞEŞTI, , COMPLEX COMERCIAL TRUŞEŞTI.
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202510,95 mil lei▲ 0,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,74 mil5,48 mil8,22 mil10,95 mil2023 · cifră de afaceri: 10.895.762 lei2023 · profit net: 203.169 lei20232024 · cifră de afaceri: 10.900.891 lei2024 · profit net: 762.768 lei20242025 · cifră de afaceri: 10.954.411 lei10,95 mil2025 · profit net: 476.166 lei2025
Salariați
13▲ 8,3%
20232025
Datorii totale
4,94 mil lei▼ 1,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4683 · 4.188 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Botoșani · mai sus decât 97% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
4,4% marjă · mai sus decât 54% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,3%
Creștere CA an/an
+0,5%
CA / salariat
842.647 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+8,9%/an
Grad de îndatorare
57%
Angajați, în timp
16 → 13 (2021–2025, -19%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.954.411+0,5%476.166−37,6%4,3%4.941.3228.619.8443.678.93813
202410.900.891762.768+275%7,0%5.016.0298.124.6003.202.77112
202310.895.762203.1691,9%5.589.0827.970.9682.476.08615
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
LUCOM MASTERS S.R.L., TRUSESTI
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

72

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
13
Valoare totală
50.240 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
59
Valoare totală
197.345 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-08-1712671/193/2026Judecătoria Botosanivalidare poprireFondTerţ poprit
2025-02-284255/211/2025Judecătoria Clujnapocacerere necontencioasăFondIntimat

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Botoșani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre LUCOM MASTERS SRL

Este LUCOM MASTERS SRL o firmă activă?

Da. LUCOM MASTERS SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este LUCOM MASTERS SRL plătitoare de TVA?

Da, LUCOM MASTERS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 12.03.2007 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO21308284.

Ce cifră de afaceri are LUCOM MASTERS SRL?

În 2025, LUCOM MASTERS SRL a avut o cifră de afaceri de 10.954.411 lei, în creștere cu 0,5% față de 2024, și un profit net de 476.166 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are LUCOM MASTERS SRL?

În 2025, LUCOM MASTERS SRL a raportat un număr mediu de 13 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este LUCOM MASTERS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care LUCOM MASTERS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are LUCOM MASTERS SRL procese în instanță?

Da, LUCOM MASTERS SRL apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are LUCOM MASTERS SRL datorii la ANAF?

LUCOM MASTERS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul LUCOM MASTERS SRL?

Sediul social declarat al LUCOM MASTERS SRL este în JUD. BOTOŞANI, COM. TRUŞEŞTI, , COMPLEX COMERCIAL TRUŞEŞTI..

Ce activitate are LUCOM MASTERS SRL?

Activitatea principală declarată a LUCOM MASTERS SRL este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare” (cod CAEN 4683).

Când a fost înființată LUCOM MASTERS SRL?

LUCOM MASTERS SRL a fost înregistrată pe 08.03.2007, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2007000150076.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUCOM MASTERS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala