identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

TOP STEEL INVEST SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 21477160J2007001297350Plătitor TVA din 2015Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
24,71mil lei
▲ 13,2% vs. 2024
Profit net · 2025
671mii lei
▲ 195,5% vs. 2024
Salariați
43
▼ 17,3% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, TOP STEEL INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 24.713.137 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,2%. Rezultatul net a fost un profit de 670.893 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 43.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21477160
Nr. Reg. Comerțului
J2007001297350 · EUID ROONRC.J2007001297350
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-03-29 (19 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. PRAHOVA, NR.16, CAMERA 1, AP.3
Cod poștal
300142
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
24.713.137 lei
▲ 13,2%
Profit net
670.893 lei
▲ 195,5%
Datorii
12.699.348 lei
▼ 8,7%
Salariați
43
▼ -9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 35.326.829 lei2024: 21.830.390 lei2025: 24.713.137 lei24,71 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.134.234 lei2024: 227.007 lei2025: 670.893 lei671 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 542024: 522025: 434320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,7%
Creștere CA an/an
+13,2%
CA / salariat
574.724 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+12,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202524.713.137 lei670.893 lei12.699.348 lei22.798.234 lei8.873.173 lei43
202421.830.390 lei227.007 lei13.908.268 lei23.477.215 lei8.202.280 lei52
202335.326.829 lei4.134.234 lei14.879.978 lei21.748.597 lei5.333.831 lei54
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
59.354 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ARCRINI SRL10479726radiată
BEMOS SRL5438835radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Timiș

DC
DAVCOR CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55443781 · Mun. Timişoara
W&
WINBAU & CLEAN GROUP S.R.L.
CUI 55421546 · Mun. Timişoara
CE
CHELU ELITE S.R.L.
CUI 55384103 · Mun. Timişoara
LB
LYA BUILDING S.R.L.
CUI 55259313 · Mun. Timişoara
NT
NEXUS TITAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55232725 · Mun. Timişoara
PH
PEPTANAR HOME CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55231380 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOP STEEL INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →