identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

YELLA SRL

CAEN 4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
CUI 21790913J2007000994241Plătitor TVA din 2007Verificat ANAF 15.10.2026cliniccare.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Aviz ANMDMR (dispozitive medicale)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
7,65mil lei
▼ 9,7% vs. 2024
Profit net · 2025
778mii lei
▼ 36,6% vs. 2024
Salariați
9
▼ 10,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, YELLA SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.652.558 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,7%. Rezultatul net a fost un profit de 777.531 lei. Datoriile totale au crescut cu 152,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21790913
Nr. Reg. Comerțului
J2007000994241 · EUID ROONRC.J2007000994241
Cod CAEN
4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-05-24 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Baia Mare
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. ANTON PAVLOVICI CEHOV
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
cliniccare.ro
Email
comenzi@cliniccare.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 25 firme.

100 m250 m500 mN12345
  1. TRUST NICOD SRL · 323 m · CAEN 4100 · +5 firme la aceeași adresă
  2. POWER TOOLS SRL · 438 m · CAEN 4778
  3. VASILE NELY S.R.L. · 451 m · CAEN 4120 · +10 firme la aceeași adresă
  4. UNICOLLETT S.R.L. · 451 m · CAEN 5530 · +7 firme la aceeași adresă
  5. CHIUZBI SRL · 467 m · CAEN 4933 · +13 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20257,65 mil lei▼ 9,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,12 mil4,24 mil6,35 mil8,47 mil2023 · cifră de afaceri: 7.091.223 lei2023 · profit net: 1.154.466 lei20232024 · cifră de afaceri: 8.470.903 lei2024 · profit net: 1.226.104 lei20242025 · cifră de afaceri: 7.652.558 lei7,65 mil2025 · profit net: 777.531 lei2025
Salariați
9▼ 10,0%
20232025
Datorii totale
1,20 mil lei▲ 152,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4645 · 817 firme · mai sus decât 85% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Maramureș · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
10,2% marjă · mai sus decât 71% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
10,2%
Creștere CA an/an
-9,7%
CA / salariat
850.284 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,2%/an
Grad de îndatorare
22%
Angajați, în timp
9 → 9 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.652.558−9,7%777.531−36,6%10,2%1.198.1145.555.7453.846.9869
20248.470.903+19,5%1.226.104+6,2%14,5%473.8465.458.3844.144.49410
20237.091.2231.154.46616,3%1.195.6004.917.6732.854.6439
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Aviz de funcționare dispozitive medicale ANMDMR
activități: distribuție
569valabil03.08.2029Agenția Națională a Medicamentului și a Dispozitivelor Medicale (ANMDMR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
7.098 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · Maramureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
YELLA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →