identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

PREDEAL INVESTITII SRL

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 21849824J40/10647/2007Plătitor TVA din 2007Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
269mii lei
▼ 12,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−585mii lei
▼ 184,8% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2025, PREDEAL INVESTITII SRL a raportat o cifră de afaceri de 269.182 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 585.079 lei. Datoriile totale au crescut cu 56,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (9.341.320 lei) depășesc activele totale (8.140.793 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.200.041 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-585.079 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21849824
Nr. Reg. Comerțului
J40/10647/2007 · EUID ROONRC.J40/10647/2007
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-06-01 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
269.182 lei
▼ 12,7%
Profit net
-585.079 lei
▼ 184,8%
Datorii
9.341.320 lei
▲ 56,7%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 291.093 lei2024: 308.447 lei2025: 269.182 lei269 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -784.852 lei2024: -205.415 lei2025: -585.079 lei−585 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-217,4%
Creștere CA an/an
-12,7%
CA / salariat
134.591 lei
Datorii / active
115%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+10,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025269.182 lei-585.079 lei9.341.320 lei8.140.793 lei-1.200.041 lei2
2024308.447 lei-205.415 lei5.959.868 lei5.344.857 lei-614.962 lei1
2023291.093 lei-784.852 lei5.064.174 lei4.654.627 lei-409.547 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASDB INVESTMENT & DEVELOPMENT SRL28242012radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Municipiul București

EI
EMPOWER INNOVATION HUB S.R.L.
CUI 50915280 · Sector 5 Mun. Bucureşti
NW
NEXT WINE MANAGEMENT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50903668 · Sector 5 Mun. Bucureşti
JA
JOBFUL ANGEL INVESTORS S.R.L.
CUI 50878807 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AE
AB ENERGOCONS S.R.L.
CUI 50794609 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CE
CLAUS EURO CONSULT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50735068 · Sector 5 Mun. Bucureşti
ES
EUROTRADER S.R.L.
CUI 50691824 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PREDEAL INVESTITII SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →