identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

INVCONSTRUCT EXCLUSIVE SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 22014546J40/14099/2017Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
386mii lei
▼ 82,9% vs. 2024
Profit net · 2025
1.259lei
▼ 99,9% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2025, INVCONSTRUCT EXCLUSIVE SRL a raportat o cifră de afaceri de 386.179 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 82,9%. Rezultatul net a fost un profit de 1.259 lei. Datoriile totale au scăzut cu 85,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de atenție
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 280 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22014546
Nr. Reg. Comerțului
J40/14099/2017 · EUID ROONRC.J40/14099/2017
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-06-28 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DIACONU CORESI, NR.53 · 280 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
386.179 lei
▼ 82,9%
Profit net
1.259 lei
▼ 99,9%
Datorii
37.078 lei
▼ 85,0%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 778.170 lei2024: 2.264.567 lei2025: 386.179 lei386 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 207.750 lei2024: 1.573.415 lei2025: 1.259 lei1.25920232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 52025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
-82,9%
CA / salariat
96.545 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+34,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025386.179 lei1.259 lei37.078 lei2.158.546 lei2.121.468 lei4
20242.264.567 lei1.573.415 lei247.233 lei2.732.706 lei2.485.473 lei5
2023778.170 lei207.750 lei259.451 lei1.341.509 lei1.082.058 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

ES
EAMFROIDROCONS S.R.L.
CUI 51086430 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DZC SERV-CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51075270 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BI
BRICK INDUSTRIAL S.R.L.
CUI 50989171 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TP
TECNOCREATIVITY PROJECT S.R.L.
CUI 50975087 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ES
ENGINEER SPA CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 50964932 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
AL SAKHAA FOR GENERAL CONTRACTING LTD DIYALA SUCURSALA BUCURESTI
CUI 50953020 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INVCONSTRUCT EXCLUSIVE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →