identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

DELU DAR SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 22128664J2007001948083Plătitor TVA din 2013TVA la încasareVerificat ANAF 18.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
1,04mil lei
▲ 32,9% vs. 2022
Profit net · 2023
74mii lei
▲ 100,2% vs. 2022
Salariați
2
— constant
Vechime
19ani
din 2007
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2023, DELU DAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.040.594 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 32,9%. Rezultatul net a fost un profit de 74.049 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de atenție
  • Fără bilanț depus 2 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 2 ani (ultimul bilanț: 2023). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22128664
Nr. Reg. Comerțului
J2007001948083 · EUID ROONRC.J2007001948083
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-07-18 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. BOBULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
500460

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. VIDRALI TRANS S.R.L. · 17 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  2. MISSYS BOSS SRL · 23 m · CAEN 9602 · +2 firme la aceeași adresă
  3. MIRENADO TRANS S.R.L. · 37 m · CAEN 4941 · +3 firme la aceeași adresă
  4. MALKIMPEX S.R.L. · 56 m · CAEN 4643 · +3 firme la aceeași adresă
  5. STEF STIL SRL · 62 m · CAEN 9602 · +3 firme la aceeași adresă
  6. MERIDIAN EXIM SRL · 68 m · CAEN 5030 · +4 firme la aceeași adresă
  7. SEXTIL SRL · 69 m · CAEN 4933 · +3 firme la aceeași adresă
  8. NOI TRANS SRL · 71 m · CAEN 4941

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20231,04 mil lei▲ 32,9% față de 2022
Cifră de afaceriProfit net
260 mii520 mii780 mii1,04 mil2021 · cifră de afaceri: 905.708 lei2021 · profit net: -29.303 lei20212022 · cifră de afaceri: 783.076 lei2022 · profit net: 36.991 lei20222023 · cifră de afaceri: 1.040.594 lei1,04 mil2023 · profit net: 74.049 lei2023
Salariați
2
20212023
Datorii totale
409 mii lei▼ 23,3%
20212023

Indicatori 2023

Marjă netă
7,1%
Creștere CA an/an
+32,9%
CA / salariat
520.297 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,7%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+11,7%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20231.040.594+32,9%74.049+100%7,1%408.731575.668241.0612
2022783.076−13,5%36.9914,7%532.585630.287161.0122
2021905.708-29.303-3,2%483.914331.780-93.8794
Încă 7 ani de istoric (2014–2020)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ROSORA TRADE SRL7016969în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,39 mil lei, 6 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Brașov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DELU DAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →