identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

FLASH LOGISTICS SRL

CAEN 8110 — Activități de servicii suport combinate
CUI 22466738J2007017960400Plătitor TVA din 2007Verificat ANAF 05.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,82mil lei
▲ 10,8% vs. 2024
Profit net · 2025
41mii lei
▼ 29,3% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Vechime
19ani
din 2007
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FLASH LOGISTICS SRL (CUI 22466738, nr. J2007017960400) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2007. Activitatea principală: activități de servicii suport combinate (CAEN 8110). Este plătitoare de TVA din 2007. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,82 mil lei și 5 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 05.11.2026.

În anul 2025, FLASH LOGISTICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.820.162 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,8%. Rezultatul net a fost un profit de 40.924 lei. Datoriile totale au crescut cu 15,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22466738
Nr. Reg. Comerțului
J2007017960400 · EUID ROONRC.J2007017960400
Cod CAEN
8110 — Activități de servicii suport combinate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-09-26 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PRAGA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
11801
Contact declarat
42 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 13 firme.

100 mN12345678
  1. ARTINTEND S.R.L. · 17 m · CAEN 6201 · +1 firme la aceeași adresă
  2. GLOBAL SERV ENERGI SRL · 29 m · CAEN 1107 · +2 firme la aceeași adresă
  3. TOUR SPORTS SRL · 39 m · CAEN 4764 · +3 firme la aceeași adresă
  4. AEGEEA CONSULTING GROUP S.R.L. · 40 m · CAEN 7022
  5. BELL BOUTIQUE SRL · 45 m · CAEN 4631
  6. MEDHUB SRL · 46 m · CAEN 8622 · +1 firme la aceeași adresă
  7. WASHINGTON INVESTMENT S.R.L. · 53 m · CAEN 6820
  8. MERVEILLEUX FUTURE SRL · 56 m · CAEN 4329 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,82 mil lei▲ 10,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
705 mii1,41 mil2,12 mil2,82 mil2023 · cifră de afaceri: 2.344.156 lei2023 · profit net: 52.426 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.544.564 lei2024 · profit net: 57.851 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.820.162 lei2,82 mil2025 · profit net: 40.924 lei2025
Salariați
5
20232025
Datorii totale
184 mii lei▲ 15,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 8110 · 391 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,5% marjă · mai sus decât 29% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
+10,8%
CA / salariat
564.032 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+10,1%/an
Grad de îndatorare
19%
Angajați, în timp
7 → 5 (2021–2025, -29%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.820.162+10,8%40.924−29,3%1,5%184.449965.563728.4945
20242.544.564+8,5%57.851+10,3%2,3%159.801909.717687.5705
20232.344.15652.4262,2%161.542819.184629.7195
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-05.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CONCEPT BUSINESS SRL14767080radiată
EDELWEISS EVENTS SRL32767673în funcțiune
FLASH INVESTMENTS SA17027272în funcțiune
GDM ONE PROPERTY SA26730653în funcțiune
KINESYS DYNAMIND SRL28368070radiată
MIND THE GAP SRL26325758radiată
MY MEDIA BRANDED CONTENT SRL17053905radiată
NET PUBLISHING SRL18895987radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 4 active, cifră de afaceri cumulată 11,52 mil lei, 8 salariați, 5 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de servicii suport combinate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FLASH LOGISTICS SRL

Este FLASH LOGISTICS SRL o firmă activă?

Da. FLASH LOGISTICS SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 05.11.2026).

Este FLASH LOGISTICS SRL plătitoare de TVA?

Da, FLASH LOGISTICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.10.2007 (verificare ANAF din 05.11.2026). Codul de TVA este RO22466738.

Ce cifră de afaceri are FLASH LOGISTICS SRL?

În 2025, FLASH LOGISTICS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.820.162 lei, în creștere cu 10,8% față de 2024, și un profit net de 40.924 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FLASH LOGISTICS SRL?

În 2025, FLASH LOGISTICS SRL a raportat un număr mediu de 5 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este FLASH LOGISTICS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FLASH LOGISTICS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are FLASH LOGISTICS SRL datorii la ANAF?

FLASH LOGISTICS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FLASH LOGISTICS SRL?

Sediul social declarat al FLASH LOGISTICS SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PRAGA.

Ce activitate are FLASH LOGISTICS SRL?

Activitatea principală declarată a FLASH LOGISTICS SRL este „Activități de servicii suport combinate” (cod CAEN 8110).

Când a fost înființată FLASH LOGISTICS SRL?

FLASH LOGISTICS SRL a fost înregistrată pe 26.09.2007, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2007017960400.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLASH LOGISTICS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala