identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

AUTO SHOP SRL

CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 22705223J2007001941042Plătitor TVA din 2007TVA la încasareVerificat ANAF 13.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
588mii lei
▼ 8,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1.404lei
▲ 223,5% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
9
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, AUTO SHOP SRL a raportat o cifră de afaceri de 588.307 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.404 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22705223
Nr. Reg. Comerțului
J2007001941042 · EUID ROONRC.J2007001941042
Cod CAEN
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-11-08 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CĂLUGĂRENI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
600407

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 mN12345678
  1. VLAROX TEX S.R.L. · 52 m · CAEN 4771 · +1 firme la aceeași adresă
  2. PRINCE SRL · 57 m · CAEN 5241 · +10 firme la aceeași adresă
  3. LUCIAN COM TRADING SRL · 57 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  4. DAV TRANS SRL · 72 m · CAEN 4941 · +6 firme la aceeași adresă
  5. VALIA DESIGN S.R.L. · 82 m · CAEN 4299 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ZAVIO COM SRL · 86 m · CAEN 4725 · +11 firme la aceeași adresă
  7. MYK & CO INT SRL · 92 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  8. COSMIFAIN SERVICE S.R.L. · 94 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025588 mii lei▼ 8,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
166 mii332 mii498 mii664 mii2023 · cifră de afaceri: 664.060 lei2023 · profit net: 4.266 lei20232024 · cifră de afaceri: 643.339 lei2024 · profit net: 434 lei20242025 · cifră de afaceri: 588.307 lei588 mii2025 · profit net: 1.404 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
150 mii lei▼ 23,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4782 · 4.242 firme · mai sus decât 58% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Bacău · mai sus decât 72% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,2% marjă · mai sus decât 32% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,2%
Creștere CA an/an
-8,6%
CA / salariat
196.102 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+53,8%/an
Grad de îndatorare
43%
Angajați, în timp
3 → 3 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025588.307−8,6%1.404+224%0,2%149.835349.291199.4563
2024643.339−3,1%434−89,8%0,1%195.538420.257224.7193
2023664.0604.2660,6%258.543482.828224.2853
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

9

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
9
Valoare totală
2.637 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AUTO SHOP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →