identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

LA FAZENDA SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 23407187J35/758/2008Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
184mii lei
▼ 24,2% vs. 2024
Profit net · 2025
13mii lei
▲ 102,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
18ani
din 2008
În anul 2025, LA FAZENDA SRL a raportat o cifră de afaceri de 183.754 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,2%. Rezultatul net a fost un profit de 13.073 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (7.316.005 lei) depășesc activele totale (4.912.676 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.632.399 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
23407187
Nr. Reg. Comerțului
J35/758/2008 · EUID ROONRC.J35/758/2008
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-02-29 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
183.754 lei
▼ 24,2%
Profit net
13.073 lei
▲ 102,7%
Datorii
7.316.005 lei
▼ 7,8%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 303.304 lei2024: 242.557 lei2025: 183.754 lei184 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -368.405 lei2024: -484.035 lei2025: 13.073 lei13 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,1%
Creștere CA an/an
-24,2%
CA / salariat
91.877 lei
Datorii / active
149%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-18,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025183.754 lei13.073 lei7.316.005 lei4.912.676 lei-2.632.399 lei2
2024242.557 lei-484.035 lei7.934.693 lei5.593.702 lei-2.570.400 lei2
2023303.304 lei-368.405 lei8.052.801 lei6.156.558 lei-2.125.072 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EMMA & MAURO'S FARM SRL35642321radiată
GROUP NOLSERVICE SRL30163450radiată
IMOBILIARA TIMIS SRL14892171radiată
INERTECO. COM SRL17346603radiată
ROMENA AGRI BIO FERT SRL14762597radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Timiș

JS
JUMIS S.R.L.
CUI 51607245 · Mun. Timişoara
DA
DORCAS AGRAR S.R.L.
CUI 51412251 · Mun. Timişoara
KA
KRIEGER AGRO S.R.L.
CUI 51324583 · Mun. Timişoara
GF
GREEN FOREST WEST PROJECT S.R.L.
CUI 50729864 · Mun. Timişoara
GF
GREEN FOREST AGRO PROJECT S.R.L.
CUI 50627228 · Mun. Timişoara
SA
SALAMANCA AGRICOLA S.R.L.
CUI 50184724 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LA FAZENDA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →