identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

LUPICĂ SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 23879589J2008000982171Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
668mii lei
▲ 2,2% vs. 2024
Profit net · 2025
44mii lei
▼ 40,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
18ani
din 2008
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LUPICĂ SRL a raportat o cifră de afaceri de 667.552 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,2%. Rezultatul net a fost un profit de 43.659 lei. Datoriile totale au crescut cu 210,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
23879589
Nr. Reg. Comerțului
J2008000982171 · EUID ROONRC.J2008000982171
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-05-15 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Smârdan Com. Smârdan
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, STR. MĂLINA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025668 mii lei▲ 2,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
167 mii334 mii501 mii668 mii2023 · cifră de afaceri: 506.555 lei2023 · profit net: 38.316 lei20232024 · cifră de afaceri: 652.864 lei2024 · profit net: 72.806 lei20242025 · cifră de afaceri: 667.552 lei668 mii2025 · profit net: 43.659 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
53 mii lei▲ 210,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4711 · 32.458 firme · mai sus decât 68% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Galați · mai sus decât 76% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,5% marjă · mai sus decât 69% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,5%
Creștere CA an/an
+2,2%
CA / salariat
333.776 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
56,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,4%/an
Grad de îndatorare
41%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025667.552+2,2%43.659−40,0%6,5%52.613128.50377.3302
2024652.864+28,9%72.806+90,0%11,2%16.968154.744137.7762
2023506.55538.3167,6%61.476126.88365.4072
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Galați

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUPICĂ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →