identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

C.M.T CONSTRUCT SRL

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 24226901J2008001990081Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 05.11.2026RO e-FacturaActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
2,22mil lei
▼ 3,3% vs. 2023
Profit net · 2024
−1,24mil lei
▼ 311,6% vs. 2023
Salariați
18
▲ 5,9% vs. 2023
Contracte publice
29
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

C.M.T CONSTRUCT SRL (CUI 24226901, nr. J2008001990081) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Victoria, județul Brașov, înființată în 2008. Activitatea principală: baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630). Este plătitoare de TVA din 2014. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 2,22 mil lei și 18 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 05.11.2026.

În anul 2024, C.M.T CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.217.181 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.239.220 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.293,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.511.939 lei) depășesc activele totale (1.115.742 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-246.244 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-1.239.220 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24226901
Nr. Reg. Comerțului
J2008001990081 · EUID ROONRC.J2008001990081
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-07-23 (18 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Victoria
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Orş. Victoria
Adresă
JUD. BRAŞOV, ORŞ. VICTORIA, STR. PIEŢII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 mN12345678
  1. DUO DEPOZIT DISTRIBUTION S.R.L. · 38 m · CAEN 8020 · +1 firme la aceeași adresă
  2. CATALINA IMPEX SRL · 43 m · CAEN 4712 · +1 firme la aceeași adresă
  3. AG MAKEUP LOVER S.R.L. · 85 m · CAEN 9622
  4. MAROXAD TRADING S.R.L. · 129 m · CAEN 9510
  5. CLADILUC PROD SRL · 130 m · CAEN 4711
  6. ARHAIA S.R.L. · 148 m · CAEN 5630
  7. TEHNOCHIM SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA · 184 m · CAEN 6820
  8. PAPADICON STIL S.R.L. · 225 m · CAEN 8219 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20242,22 mil lei▼ 3,3% față de 2023
Cifră de afaceriProfit net
814 mii1,63 mil2,44 mil3,26 mil2022 · cifră de afaceri: 3.255.338 lei2022 · profit net: 958.304 lei20222023 · cifră de afaceri: 2.291.757 lei2023 · profit net: -301.040 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.217.181 lei2,22 mil2024 · profit net: -1.239.220 lei2024
Salariați
18▲ 5,9%
20222024
Datorii totale
1,51 mil lei▲ 1.293,1%
20222024

Indicatori 2024

Marjă netă
-55,9%
Creștere CA an/an
-3,3%
CA / salariat
123.177 lei
Datorii / active
136%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+21,2%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.217.181−3,3%-1.239.220-55,9%1.511.9391.115.742-246.24418
20232.291.757−29,6%-301.040−131%-13,1%108.5301.054.7171.032.97617
20223.255.338958.30429,4%485.2891.765.0111.334.01618
Încă 8 ani de istoric (2014–2021)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-11-05.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Oraş Victoria
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026
Unitate de alimentație publică clasificată
CAFE-BAR SAU CAFENEA, SAGA CAFE, 2 - STELE, Oraş Victoria
17315valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

29

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
6
Valoare totală
8.808 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
23
Valoare totală
173.513 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-02-20923/226/2026Judecătoria Fagarasvalidare poprireFondTerţ poprit
2024-04-221947/226/2024Judecătoria Fagarasvalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LUCKY BUSINESS PLAY S.R.L.39768706în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,43 mil lei, 20 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Brașov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre C.M.T CONSTRUCT SRL

Este C.M.T CONSTRUCT SRL o firmă activă?

Da. C.M.T CONSTRUCT SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 05.11.2026).

Este C.M.T CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Da, C.M.T CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 19.03.2014 (verificare ANAF din 05.11.2026). Codul de TVA este RO24226901.

Ce cifră de afaceri are C.M.T CONSTRUCT SRL?

În 2024, C.M.T CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.217.181 lei, în scădere cu 3,3% față de 2023, și o pierdere netă de 1.239.220 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are C.M.T CONSTRUCT SRL?

În 2024, C.M.T CONSTRUCT SRL a raportat un număr mediu de 18 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este C.M.T CONSTRUCT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care C.M.T CONSTRUCT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 07.10.2026.

Are C.M.T CONSTRUCT SRL procese în instanță?

Da, C.M.T CONSTRUCT SRL apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are C.M.T CONSTRUCT SRL datorii la ANAF?

C.M.T CONSTRUCT SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul C.M.T CONSTRUCT SRL?

Sediul social declarat al C.M.T CONSTRUCT SRL este în JUD. BRAŞOV, ORŞ. VICTORIA, STR. PIEŢII.

Ce activitate are C.M.T CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală declarată a C.M.T CONSTRUCT SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630).

Când a fost înființată C.M.T CONSTRUCT SRL?

C.M.T CONSTRUCT SRL a fost înregistrată pe 23.07.2008, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2008001990081.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C.M.T CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala