identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

SMA PUBLIC RELATIONS SRL

CAEN 7330 — Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
CUI 24465577J2008015655400Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,34mil lei
▼ 21,6% vs. 2024
Profit net · 2025
526mii lei
▲ 96,9% vs. 2024
Salariați
Vechime
17ani
din 2008
În anul 2025, SMA PUBLIC RELATIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.336.632 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,6%. Rezultatul net a fost un profit de 525.853 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24465577
Nr. Reg. Comerțului
J2008015655400 · EUID ROONRC.J2008015655400
Cod CAEN
7330 — Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-09-15 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR AV. LT. ŞERBAN PETRESCU, NR.11, PARTER
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.336.632 lei
▼ 21,6%
Profit net
525.853 lei
▲ 96,9%
Datorii
560.141 lei
▲ 6,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.430.565 lei2024: 1.705.743 lei2025: 1.336.632 lei1,34 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 297.835 lei2024: 267.123 lei2025: 525.853 lei526 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
39,3%
Creștere CA an/an
-21,6%
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025299.391 $117.785 $125.466 $460.752 $362.181 $
2024371.015 $58.102 $114.973 $347.937 $237.621 $0
2023749.719 $65.089 $258.671 $470.686 $216.432 $0
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SERBAN & MUSNECI ASSOCIATES SRL15956648în funcțiune
ARFINA SRL19834660radiată
QUANDARY INTERMEDIATIONS SRL37690970în funcțiune
SMA ANALYTICS S.R.L.44176913în funcțiune
SMA REPUTATION MANAGEMENT S.R.L.43502701în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · Municipiul București

VS
VISUALMOODSWINGS S.R.L.
CUI 55416558 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SS
SUNIRI S.R.L.
CUI 55016837 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NA
NEXTBRIDGE ADVISORY S.R.L.
CUI 54901732 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MB
MY BENEFIX S.R.L.
CUI 54594298 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LS
LIDERO S.R.L.
CUI 54520800 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AA
AMA ADVISORY S.R.L.
CUI 54334123 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SMA PUBLIC RELATIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →