identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

AGRICOLA ENISALA S.R.L.

CAEN 150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
CUI 25099148J36/66/2009Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
240mii lei
▼ 6,7% vs. 2024
Profit net · 2025
34mii lei
▲ 14,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
17ani
din 2009
În anul 2025, AGRICOLA ENISALA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 239.727 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,7%. Rezultatul net a fost un profit de 33.706 lei. Datoriile totale au scăzut cu 33,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25099148
Nr. Reg. Comerțului
J36/66/2009 · EUID ROONRC.J36/66/2009
Cod CAEN
150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-02-11 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Babadag
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Sat Enisala Com. Sarichioi
Adresă
JUD. TULCEA, SAT ENISALA COM. SARICHIOI, , NR.60A
Cod poștal
827191

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
239.727 lei
▼ 6,7%
Profit net
33.706 lei
▲ 14,8%
Datorii
701.934 lei
▼ 33,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 133.178 lei2024: 257.012 lei2025: 239.727 lei240 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 282.833 lei2024: 29.358 lei2025: 33.706 lei34 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,1%
Creștere CA an/an
-6,7%
CA / salariat
239.727 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-12,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025239.727 lei33.706 lei701.934 lei989.371 lei287.437 lei1
2024257.012 lei29.358 lei1.049.415 lei1.403.146 lei353.731 lei1
2023133.178 lei282.833 lei1.121.896 lei1.446.269 lei324.373 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ABCDD CEREAL TRADING SRL28544231în funcțiune
ABCDD ORGANIC TRADING S.R.L.28117931în funcțiune
BRECOMAR FISH SRL17434039radiată
CEREAL FIELD PRODUCTION S.R.L.25048403în funcțiune
GLIA DELTEI DUNĂRII S.R.L.30210128în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · Tulcea

ED
ECO DANUBIUS COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 48218566 · Mun. Tulcea
IE
IN EXTENSION FARM S.R.L.
CUI 38553806 · Sat Niculiţel Com. Niculiţel
DG
DAIAND GRAPES FARM S.R.L.
CUI 38426926 · Sat Niculiţel Com. Niculiţel
SS
SUINVAS S.R.L.
CUI 30082061 · Orş. Babadag
IS
IKARIA STAR SRL
CUI 29049240 · Sat Visterna Com. Sarichioi
LG
LORA GARDEN S.R.L.
CUI 23302547 · Sat Mircea Vodă Com. Cerna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AGRICOLA ENISALA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →