identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

METAL SAVA SYSTEM SRL

CAEN 7820 — Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
CUI 25216930J36/98/2009Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152018 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2018
200mii lei
▲ 6,2% vs. 2017
Profit net · 2018
179mii lei
▲ 292,1% vs. 2017
Salariați
0
Vechime
17ani
din 2009
În anul 2018, METAL SAVA SYSTEM SRL a raportat o cifră de afaceri de 199.874 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,2%. Rezultatul net a fost un profit de 178.759 lei. Datoriile totale au crescut cu 81,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25216930
Nr. Reg. Comerțului
J36/98/2009 · EUID ROONRC.J36/98/2009
Cod CAEN
7820 — Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-03-02 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ORIZONTULUI, NR.88 · 2 firme aici
Cod poștal
820037

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2018)
199.874 lei
▲ 6,2%
Profit net
178.759 lei
▲ 292,1%
Datorii
2.396 lei
▲ 81,2%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2016: 194.153 lei2017: 188.277 lei2018: 199.874 lei200 mii20162018
Evoluția profitului net
2016: 30.410 lei2017: -93.059 lei2018: 178.759 lei179 mii20162018

Indicatori derivați (2018)

Marjă netă
89,4%
Creștere CA an/an
+6,2%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,1%
Creștere medie anuală (2015–2018)
-1,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
201842.951 €38.414 €515 €106.869 €106.354 €0
201741.217 €-20.372 €289 €69.502 €69.212 €0
201643.241 €6.773 €422 €91.562 €91.140 €0
🔒 Încă 2 ani de istoric (2014–2015) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2016–2018). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TF
TALEX-FLOR S.R.L.
CUI 7511088 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DELICIA SRL2367667radiată
MINIDAS METAL STRUCTURE S.R.L.41428226în funcțiune
TALEX-FLOR SRL7511088radiată
VIVAFLOR ART DECOR S.R.L.41510040în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · Tulcea

MP
MARINER PRO S.R.L.
CUI 55179842 · Mun. Tulcea
HA
HR ANDRADELYS CONSULTING S.R.L.
CUI 53025170 · Mun. Tulcea
TB
T BOX S.R.L.
CUI 51948269 · Mun. Tulcea
JR
JOB RECRUIT AGENCY S.R.L.
CUI 47815370 · Mun. Tulcea
CE
CP ECO DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 47354365 · Mun. Tulcea
VA
VIVAFLOR ART DECOR S.R.L.
CUI 41510040 · Mun. Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
METAL SAVA SYSTEM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →